2733
2734

سلام. مامانا کیا از این کرم برای اگزمای نی ن شون استفاده کردن؟؟؟ پسر من اگزما زده تمام تنش و هی خوب میشه هی باز میزنه. کورتونم نمیخوام بزنمکسی کرم اگزاسین زده؟؟؟ اثرش چه طور بوده؟. 

سلام...پسر من حدود ده روز صورتش شروع کرد به دونه زدن که هر روز زیادتر میشدن وملتهب تر...تو این شرایط کرونا و سال نو ما به دکتر دسترسی نداشتیم و فقط شربت هیدروکورتیزون بهش میدادیم برا رفع خارش...که خب اونم نمیخورد و هر روز بدتر میشد...صورتش بشدت زبرو خشن شده بود...رفتیم داروخونه...دکترش بهمون کرم اگزاسین رو معرفی کرد و من با دو سه بار زده اثرش رو دیدم و صورت پسرم شروع به خوب شدن کرد...الان با گذشت دو روز نزدیک به شصت درصد خوب شده

دختر مم صورتش اگزما داشت اولا اگه تونستی کل بدنشو حنا بزار من حنا گذاشتم حتی لای انگشتاش اگه حساسیت نداره به حناکه به حساسیت حنا میگن فابیسم.....بعد پماد کلوبتازول بگیر خیلی خوبه .اما از پماد کم استفاده کن چه این پماد یا ی پماد دیگه به دختر من شربتم داده بودن که من فقط پمادو استفاده کردم

دخترکم معجزه خداس  هزاران بار خداروشکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘