2733
2734
عنوان

خیلی دلم میخوادموهامو بلوند کنم

193 بازدید | 19 پست

ولی مجردم خانوادم یکم مخالفت میکنن ولی خیلی دوس دارم و میدونم بهم خیلی میاد 😑

بنطرتون خوبه؟خیلی دوست  دارم اخه ولی این مجردی مانعه😑

به نی نی سایت خوش آمدی 

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دوست داری خانوادت راضی کن انجام بدی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731
2740
مردا مشکی بیشتر دوس دارن

ایشون برای دل خودش می خواد رنگ کنه و نه برای مردا!

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

به نظر من و با توجه به حس و حالم وقتی بیست تا بیست و چهار سال و دانشجو بودم

بهترین سن واسه رنگ کردن همین سن و مجردیه

وقتی سن بیشتر میشه رنگ طبیعی مو مناسب تره

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

یکی ازدوستام مجرده موهاش وابرو هاشو بلوندکرده. حتی نمیزاره ريشش دربیاد یکسره رنگ داره موهاش. شدیداهم خوشگل میشه بارنگ. وهمه جا موردتوجهه وخانوما ازش خواستگاری میکنند. ولی بارنگ موهای خودش خیلی معمولی میشه 

2706