2737
2739
سلام خانوما منم دیابت بارداری دارم  میتونم پودر لیدی میل بخورم برای وزن جنین؟؟؟ یا قند داره؟

سلام از دکترتون پرسیده بودید بهتر بود 

یا از دکتر داروخونه 

روی بسته اش هم نگاه کنید جدول داره احتمالا و نوشته که میزان قندش چقدره من خودم هر چی بخوام بخورم روی بسته جدولش رو چک میکنم هر حبه قند هم حدود ۳.۵ گرم در نظر میگیرم مثلا اگه نوشته باشه هر دونه بیسکوییت ۹ گرم حاوی قند هست نمیخورم چون معادل ۲ حبه و بیشتر قند میشه 

اما شما از دکتر داروخونه بپرسی خیلی بهتر و مطمئنتره 

منم دیابت بارداری دارم از اول بارداری انسولین میزنم الان ۲۶ هفته ام جدیدا پروتیبن هم تو ادرار دفع کر ...

به دکتری که واستون انسولین نوشته گفتید؟ شاید دوز انسولینتون خوب نیست 

منم اوایل که دوز بالایی برام نوشنه بود روزی ۳ بار یعنی قبل ناهار عصر و نصفه شب دچار ضعف شدید و افت قند میشدم که سریع باید یه چی میخوردم دکترمو عوض کردم و دوز انسولبنمو تغییر داد خوب شدم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دوستان روزتون بخیر دوستان برای دیابت بارداری چه سوپهایی میشه خورد؟ من حالم بد شد بس که گو ...

سلام عزیزم سوپ جو برا دیابت عالیه اگه دوست داشته باشی چون لعاب هم میده خیلی خوشمزه میشه 

منتها اون جو پرک نه جو پوست کنده 

2728
سلام خانومای عزیز،منم دیابت بارداری دارم کمترازیک هفتست انسولین تزریق میکنم ،اون عزیزی که گفتن بعد ا ...

سلام عزیزم میشه بگی قند ناشتا و 1 ساعتت چند بود؟مال من ناشتا 106 و 1 ساعته 170 و برام رژیم 3 هفته ای نوشتن اگه خوب نشد باید انسولین بزنم خیلی نگرانم

هزینه انسولین خیلی زیاد میشه؟؟

سلام عزیزم میشه بگی قند ناشتا و 1 ساعتت چند بود؟مال من ناشتا 106 و 1 ساعته 170 و برام رژیم 3 هفته ای ...

سلام انسولین شیری رنگ که من میگیرم نه زیاد نمیشه حدود ۷۰ تومن برای چهار تا ویال فک کنم که بستگی داره روزی چند واحد دکتر بگه بزنی 

برا من ۴ تا ویال حدودا ۳ ماه میره 

رژیم‌اگر رعایت کنی تنظیم میشه منتها بعدش باید ببینی وزنت نرمال باشه و وزن کم نکنی 

خوبه ۳ هفته رعابت کن 

سلام دوستان 

من هفته ۲۶ بارداری آزمایش و تست تحمل گلوکز دادم دو تا از اعدادم بالا بود. دکتر زنان فرستادم پیش دکتر غدد. 

با دستگاه تست قند خونگی دو روز  قند ناشتا و دو ساعت بعد از وعده ها رو تو جدول نوشتم با اینکه فقط دو ساعت بعد از شامم متغیر بین ۱۲۰ و ۱۴۰ بود برام انسولین تجویز کرد. 

هفته ۲۸ ام سه تا آمپول بتامتازون واسه ریه نینی زدم حالا قندام بالاتر هم رفته و دکتر دوز انسولین بیشتر کرد. 

من کلا از اول بارداری رعایت شیرینی جات میکردم و حواسم بود اما میگن زیاد ربطی نداره، و دیابت بارداری بیشتر بخاطر تغییر هورمون هاست. 

الان من و همسرم همش فکرمون مشغول سلامت نینیه..

لطفا از تجربیاتتون بگید ممنون.. 

2738
سلام دوستان  من هفته ۲۶ بارداری آزمایش و تست تحمل گلوکز دادم دو تا از اعدادم بالا بود. دکتر زن ...

چرا امپول بتامتازون زدین مگه خدایی نکرده احتمال  زایمان زودرس دارین؟

چرا امپول بتامتازون زدین مگه خدایی نکرده احتمال  زایمان زودرس دارین؟

سلام. والا دکتر زنانم تجویز کرد فکر میکنم تو هفت ماهگی به اسم واکسن سه گانه معروف هست. و خانم های باردار واسه ریه نینی ها باید بزنن. من اطرافیانمم همه این آمپول زدن.  

سلام خانم ها میشه بهم کمک کنید. من هفته 22 بارداریم هست دکتر برام قند 2 ساعته نوشته شب قبلش گرسنه بودم برنج خوردم و آب انار و اینها... فرداش قند ناشتا 109 بود قند بعد از صبحانه 210 فردا قراره برم دکتر غدد دلهوره دارم میترسم بنظرتون برای غذایی که خوردم میشه قندم بالا رفته باشه 

سلام به همگی خوبید

دوستان یه راهنمایی کنید لطفا

من هفته۲۶ هستم خودم قند خونم توی خونه با دستگاه گرفتم ناشتا شد۱۱۵

چند روز دیگه از تحمل گلوکز دارم

این عددخیلی بالاس؟ و اینکه ربطی به شام دیشبم داره میزان قند خون الانم؟؟؟

2706