2737
2734
عنوان

کسانی که دوست دارند مطالعه داشته باشند

| مشاهده متن کامل بحث + 2032 بازدید | 236 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه خوب است که انسان روحی را یافته باشد تا در میان آشوبِ طوفان بتواند در دامنش بخزد. پناهگاهی اطمینان‌بخش که در آن به انتظار آرامش ضربان قلب خود نفسی برآورد. بزرگترین شادی را در آن بیابد که خود را به اختیار او گذارد، احساس کند که رازدارش اوست، اختیاردارش اوست. زیبایی‌های جهان را با حواس او در آغوش کشد، با قلب او از زندگی کام گیرد، حتی با او رنج ببرد... آه رنج کشیدن با دوست، شادیست!

📗 #ژان_کریستف

✍🏻 #رومن_رولان

سلام بچه ها

یک سایت رمان به اسم آیناز رمان پیدا کردم که همه ی رمان ها را به صورت آنلاین میزاره واقعا خیلی خوشم اومد از کاراش که از همه ی بچه ها حمایت کرده حتما بهش سر بزنید.

یه رمان اسطوره هم گذاشتن که عالییییی حتما همشونو بخونید.اینم آدرسش این زیر براتون گذاشتم.

2738
بنظرم برای مطالعه کتاب باید مترجم اون رو هم درنظر بگیرید شخصا کتابای ذبیح‌الله منصوری رو نمیپسندم

کتابهایی ذبیح آله منصوری اصلا مرجعیت نداره، ایشان به کتاب ۱۰۰صفحه ای رو برمیداره و ۵۰۰ صفحه تحویل میده!

به نظرم توی یه دوره ای خوب بود... من خودم توی سن ۱۴ تا ۱۵سالگی بیشتر کتابهاش رو خوندم و بعد دیگه نخوندم. 

توی اون دوره تقریبا از هیچ کتابی نمیگذشتم؛ نمیخوندم،  می بلعیدم!

بچه بودم حتی روزنامه هایی که مامانم دور ظرفها می پیچید رو هم میخوندم! (یه بار به خاطرش پس گردنی هم خوردم؛ چون‌مهمان داشتیم و مامانم در حال سفره کشیدن بود منو فرستاد یه خورش خوری بیارم، من یه تیکه روزنامه ته کمک پیدا کردم و نشستم به خوندش و یادم رفت!)

کتابهایی ذبیح آله منصوری اصلا مرجعیت نداره، ایشان به کتاب ۱۰۰صفحه ای رو برمیداره و ۵۰۰ صفحه تحویل می ...

نظر منم درباره ذبیح‌الله منصوری همینه

ایشون رو مثال زدم چون اونجا از کتابایی که ایشون ترجمه کردن نام برده شده بود

منم شبیه شما یزمانی کتابهاش رو میخوندم ولی اون دوره گذشت

چند وقت پیش مسافر کوچولو رو خوندم و پشیمون شدم که چقدر دیر این کتاب رو خوندم

خیلی دوسش داشتم 

2706