2733
2734
عنوان

لکه بینی بعد از انتقال جنین(ای وی اف) و جواب مثبت بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 45045 بازدید | 48 پست
من روز ۱۵ انتقال لک دیدم فرداش آزمایش داشتم آمپولمو دو تا کردن آزمایش دادم مثبت بود تا ۱۰ هفته اما ل ...

سلام ببخشید الان خیلی وقته از این پیامی که گذاشتین میگذره میشه بگید لکتون قهوه ای مثه خون آبه بود؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

انشاله که باردارباشید ولی خواهرم پارسال انتقال جنین دادروز۱۰لک دید بعدچندروزکه آزمایش دادمنفی بود

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
سلام خانمامن امروز روز دوازدهم انتقالم هست و از روز دهم لکه قهوه ای رنگ‌روی دستمال میبینم بنظرتون چی ...

معمولا میگن نشونه لانه‌گزینیه ولی حتما به دکترت اطلاع بده شاید توصیه ای داشته باشه برات. انشالا که خیره. منم چهار روزه انتقال دادم

2738
یعنی اتفاق خوبیه لکه بینی؟

آره عزیزم نترس وازداروهاس فقط آمپول بزن وشیافهات وب موقع استفاده کن سر ساعت منم ۳ماه داشتم حتی من بدون اینکه دکترم بگه روزی ۳تاشیاف میزدم و همش پرهام ی خورده بالابودنگران نباش

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون

سلام کسی جوابمو بده من   اگه همینجوری دوست دارم برم ای وی اف  پسر بخوام راضی میشن یانه فقط اونای که بچه دار نمیشن؟ من بچه  دارم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2706