2733
2734

من مشکل ذخیره کم تخمدان دارم الان حدود دو ساله که تو اقدامم ولی نتیجه نگرفتم. پیش رستم صولت و فریده عسکری رفتم فقط لتروزول دادن بهم بعد رفتم پیش دکتر عمویی گفت آی یو آی که راضی نشدم و الان دنبال یه دکتر خوش اخلاق و دلسوزم که پیشش نتیجه بگیرم 

دکترعمویی واقعا خوبه، من برای خیلیا تعریفش رو شنیدم،، به منم گفتن ذخیره تخدانت کمه ، زیر نظر عمویی بودم بعد سه ماه باردار شدم فقط لتروزول خوردم

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات جهت ظهور آقا... هذا من فضل ربّی....خدا جونم شکرت و راضیم به رضای خودت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من خودم داروی خاصی مصرف نکردم فقط لتروزول در کل  برای خیلیا شنیدم که پیش عمویی نتیجه گرفتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
دکترعمویی واقعا خوبه، من برای خیلیا تعریفش رو شنیدم،، به منم گفتن ذخیره تخدانت کمه ، زیر نظر عمویی ب ...

ذخیره تخمدانتون چند بود؟؟ من شوهرمم تحرک اسپرمش 45 درصده . عدد ذخیره خودمم 1.70 هست

2740
ذخیره تخمدانتون چند بود؟؟ من شوهرمم تحرک اسپرمش 45 درصده . عدد ذخیره خودمم 1.70 هست

مال من که کمتر تو بود 1.3 اصلا امیدتو از دست نده

من یکی رو میشناسم که اصلا تخمک نداشته رفت پیش یه دکتری تو شیراز حالا فامیلیش نمیدونم الان مامانم بهم گفت دارو داده بهش الان بچه داره ،، حالا از مامانم میپرسم میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آره برای کسایی که خیلی گذشته باشه همون اول میگن که اگه خواستن اقدام کنن برای ای یو ای، شما خودت بگو اول میخوام دارو بخورم،،، به منم گفت بخور داروتو بعدم اگه نشد کلومفین بعدش میریم برای آی یو آی که خدارو شکر به اونجاها نکشید.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706