2733
2734
عنوان

شما جای من بودید چیکار میکردید؟

285 بازدید | 17 پست

لطفا ی راهنمای خواهرانه کنید ممنون 🥲

مادرشوهرم ی چیز خیلی مسخره ب شوهرم پیشنهاد داد ک شوهرم نخواست قبول نکرد 

از انور بلند شده امده خونمون بخدا من گفتم چخبرهههه حالا 

اینقدر درو محکم میکوبید ک باز کنید داد میزدا چرا باز نمیکنید باز کنید بعدشم ب شوهرم دوسه بار فحش داد رفت 

حالا واکنش من:

‌ㅤ ‌ ‌ㅤ ‌ 𝙇𝙞𝙛𝙚 𝙊𝙣 𝙈𝙮 𝙊𝙬𝙣 𝙏𝙚𝙧𝙢𝙨!  

من آدم خیلی خیلی عصبی هستم یه ساعتی بود تازه بیدار شده بودم و هنوز حال خود نبودم 

اینقدر خودمو کنترل کردم چیزی نگم و حرفی نزنم ک الان میخام سکته کنم 

عمدا اومده حالتونو خراب کنه 

جلو چنین آدمایی باید آرامش داشته باشی حتی شده به ظاهر 

من جات بودم بعد داد و بیدادش با لبخند میگفتم حالا بشینین چای بیارم 

تا حال خودش خراب بشه با دیدن آرامش من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عمدا اومده حالتونو خراب کنه  جلو چنین آدمایی باید آرامش داشته باشی حتی شده به ظاهر  من ج ...

من اصلا حرفی نزدم هیچ کلا ساکت بودم بعدش گذاشت رفت 

میخواد فقط حرف حرف اون شه بدش امده بوده ک پسرش بحرفش نبوده امد پاشنه درو کند رفت🫤

من اصلا حرفی نزدم هیچ کلا ساکت بودم بعدش گذاشت رفت  میخواد فقط حرف حرف اون شه بدش امده بوده ک ...

ولش کن تو سعی کن پسرش از چنگش در بیاری اون خودش بیشتر میسوزه

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
من اصلا حرفی نزدم هیچ کلا ساکت بودم بعدش گذاشت رفت  میخواد فقط حرف حرف اون شه بدش امده بوده ک ...

بهترین کار و عاقلانه ترین کارو کردی 

یک کتاب صوتی دانلود کن یا آهنگ بزار زندگیتو کن

اصلا با شوهرت یک درصد هم دعوا نکن ، آرامش خودت حفظ کن و بزار حرص واقعی رو مادرشوهرت بخوره .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
این سکته کردن نداره که  آروم باش پسرشه  پسزشو فحش داده تو رو نه که  اصلا به هیجان ...

کاری ب فحشاش ندارم اینکه درو داشت میکند از جاش و عین طلبکارا بود عصبیم کرده 

همین دیگه الان خیلی پشیمون و عصبیم ک چرا حرفی نزدم🥲

اتفاقا کار خوبی کردی با آدم بیشعور که به پسر خودش فحش میده اگه دهن به دهن بشی اونم صد تا دیگه جوابت میده اصلا شان خودتو نیار پایین فقط کم محلی

بهترین کار و عاقلانه ترین کارو کردی  یک کتاب صوتی دانلود کن یا آهنگ بزار زندگیتو کن

جدی🥺؟

حس میکنم الان داره پشت سرم بهم میخنده ک حتی بهش نگفتم چخبره درو کندی🙁

برات اصلا مهم نباشه  عادت می‌کنه به اینکه حرف حرفش نباشه

چون شوهرم در جواب مادرش سکوت نکرده بود و دادو بیداد میکرد منم ی گوشه وایسادم و حرفی نزدم