2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم شیر خشک بیومیل بر پایه ی سویا است نباید مدت زیادی به بچت بدی

چرا چی میشه اگه زیاد بدم؟

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!
2738
بله رفلاکس داره دخترم.. میخوام بدونم وزن دهیش چطوریه؟

پسرمنم رفلاکس داره دکتر گفت بهش بدم برای همون میشناسم خب نسبت به شیرخشکهای دیگه کمتر وزن میده البته من به پسرم ندادم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
چرا چی میشه اگه زیاد بدم؟

شیر خشکایی که بر پایه ی سویان برای موارد آلرژیک تجویز میشن ولی به دلیل وجود سویا معده ی کوچولو ضعیف میشه پس میگن دوره ی مصرفش کوتاه باشه مثل بیومیل و است ام ای

دختر عزیزم عاشقانه دوستت دارم امیدوارم برات مادر خوبی باشم. خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
من وزنش نرماله

اخه بچم رفلاکس داره همش بالا میاره ببلاک AR دادم بهش یبوست گرفت حالا از دیروز تا حالا بیومیل AR میدم بهش.. وزن بچم کمه میخوام بدونم وزن دهیش خوبه یا ن

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!
2706