2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توغدا😎تو خونه😎توهمه چی😎

هیچی😂😛

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2738
یه دونه فوت‌و فن‌میگم کار آمد نمک ریخت  رو فرش با دست بزن پخشش کن‌😁

خخخخخخ وای منم 😅😅😅

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉
یه دونه فوت‌و فن‌میگم کار آمد نمک ریخت  رو فرش با دست بزن پخشش کن‌😁

عاااالی بود اصن😂😂

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

اگه واقعا کسی فوت و فن خوبی داشت و اینجا گفت اونموقعه یه نفر لایکم کنه سپاس گزارم

برای او مینویسم که همیشه و همه جا با او باشم،تا او شاد باشد همان کسی که تنها عشق زندگی من است تا زمانی که قلبم از کار بایستد💋⁦❤️⁩💞

یه فوت عالی بگم 

در پوش سینکو ببندین توش پودر لباسشویی بریزین توری های هود رو بزارین داخلش روش اب جوش بریزین قشنگ تکونش بدین کاملا براق میشه و چربی ها کامل میره 

کاش توی آینه چشمام قد و بالاتو می دیدی 💕
2706