2737
2739
عنوان

یکی به دادم برسه دارم میمیرم حالم خیلی بده بیاین ببینی چه شوهری دارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 23216 بازدید | 303 پست
بابای من اینجور بود و هست راهکار نداره 😕دو روز دیگه هم بچه دار میشه برای بچش همینه ،من پول دانشگامم ...

وای خدای من😢😢الهی قربون داداشت بشم من...ازخانوم فاطمه زهرامیخوام خودش معجزه کنه براش تواین شب عزیز

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط یه چیزی میدونم اصلا دیگه درمقابل این شرایط سکوت نکن و کوتاه نیا.یه مشاوری میگفت اگه قورباغه رو یهو توی آبجوش بندازی تحمل نمیکنه و میپره بیرون ولی اگه کم‌کم بزاریش توی همون آبجوش عادت میکنه و میمونه.نزار فکر کنی که باید به این شرایط عادت کنی و کوتاه بیای.کاش زودتر از اینا جلوی این اشتباها وایمیستادی حالاهم دیرنشده محکم وایسا تا حل بشه اگرم تونستی از یه مشاور کمک بگیر

شوهرمو برم دورش بچرخم مریض میشم کارای خونمم میکنه تمیز میکنه منم جونن دلن عاشقشم ی تب کنه دورش میچرخ ...

🤮

چقدر عقده داری خدا کمکت کنه 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2728
شوهرمو برم دورش بچرخم مریض میشم کارای خونمم میکنه تمیز میکنه منم جونن دلن عاشقشم ی تب کنه دورش میچرخ ...

الان وقت گفتن این حرفه اخه عزیزم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
دوست عزیز تا زمانی که خانم ها کارکنند وشاغل باشن همین اش وهمین کاسه ،مرد به هروسیله ای شده میخواد از ...

عجب حرف جالبي

تو واسه شوهرت زندگي ميكني؟

هر انساني بهتره مفيد باشه تو جامعه

بعد اين شوهرايي كه شما داري ميگي ذاتا بيشعورن

ربطي به كار كردن زنشون نداره

وا 

ادم عقده ای نباشه نمیاد جایی که ی نفر ناراحته بگه خداروشکر که من خوشبختم و فلان 

تو دلش خداروشکر کنه نه اینکه جلوی ی نفر پز بده

درک و شعور هم خوب چیزیه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
آره دیگه میدونم حسابشونم پر باشه همینن که هستن میدونم درست بشو نیستن تاره بهم میگه من واسه همه خسیسم ...

چراخسیسه دیگه 

ولی کلانمیدونم چراشوهرمنم بااینکه خسیس نیست دوست نداره واسه دکتررفتن ماخرج کنه 

2706