2737
2739
عنوان

یعنی بین شما 400نفر ی نفرم نبود ارزوش با من مشترک باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 178 پست
عزیززم تو محشریی .درخواست منو قبول کن ی چیزی میخوام ازت بپرسم .ولی خدایی میخوام حستو ب نوشتم بفهمم ی ...

حتما عزیزم 

خوب خودش جنبه ی مثبت داره یعنی میتونی بیتشر کار کنی میتونی دستور یاد بگیری و قواعد نوشتن و خوب اجرا کنی نوشتن ی بخشیش ذاتیه باید روحت و مغزت بتونن تصور رو به زیبا ترین شکل ممکن به حروف تبدیل کنن جا داره که پروشش بدی

و خدایی که در این نزدیکیست  
قربونت عزیزم قصدم مهاجرته واینکه شاید اونطرف بخوام شرکت بزنم البته طول میکشه ولی میرسم بهش😍 توام ک ...

اقا نرووووووو .نمیزارررم برررری .تو بری ما تو این کشور چه کنیمم. چرا تنهامون میزارییی .مگه دوسمون نداری ؟؟؟؟بمون همبنجاا .بمون با مااا .تجربی رشته تاپش اره پزشکیه .ولی نباید برررری حیفه که بررری .گیر ی وطن پرست دو اتیشه افتادی 😂😂😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مریم  درس که خدا بخواد  تصمیم گرفتم کنکور بدم باز.ن مجردم .تو چی؟

نمیگی اهل کجایی؟ 

من دانشجو معلمم و سه ماهه عروسی کردم ولی عین چی پشیمونم بخدا

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...
2742
ممنون عزیزممم .میگم نوشته هاتو چاپ هم کردی؟

نه هنوز خکدمو در سطح بالا نمیبینم جا داره که رشد کنم و کلمات و بازی بدم تا تصوراتمو پیاده کنن ، دارم رو ی رمان کار میکنم تا اون چیزی نشه دلم میخواد نمیخام چاپ کنم چیزی ولی اگه این رمان باز خورد خوب بگیره شاید چاپ کنم

2740
نه هنوز خکدمو در سطح بالا نمیبینم جا داره که رشد کنم و کلمات و بازی بدم تا تصوراتمو پیاده کنن ، دارم ...

با سهراب سپهری هم که حتمااا اشنایی دیزینه داری از امضات گفتمم .وای عالیه فکرت عالیه .ان شالله حتما موفق میشیی .رملنت در چه مورده ؟

لمس که نع .تو نوشته هات زندگی میکنیم 😍😍😍😍😍😍

مثل من 

دنیایی که اینجا دارم و باور ندارم همش حس میکنم اینجا ی خوابه که قراره ی روزی بیدار شم و ببینم تو تخت چوبیه سفیدمم و شب قبلش یادم رفته پنجره رو ببندم باد حسابی مریضم کرده😊

ن عزیزم نمیگم مجازی کجایی ام .چرا پشیمون اخه،؟کجایی هستی ؟دوست داشتی بگو 

من اهل تبریزم خیلی زود بود برام همه ارزوهام تو نطفه خفه شدن کاش این کارو نمیکردم اونوقت ایندمو ی جور دیگه میساختم 

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...
با سهراب سپهری هم که حتمااا اشنایی دیزینه داری از امضات گفتمم .وای عالیه فکرت عالیه .ان شالله حتما م ...

ژانر درام 😍

من عاشق هنرم نوشتن تو خونمه حتی وقت نمیکنم بنویسم فقط کافیه چشمامو ببندم درست همونجایی میرم که میخوام

همشو پایتم   😋😋😋😎

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
اقا نرووووووو .نمیزارررم برررری .تو بری ما تو این کشور چه کنیمم. چرا تنهامون میزارییی .مگه دوسمون ند ...

همچین تحفه ایم نیستم😄عاشقتونم ولی میخوام بقیه دنیارم ببینم خو، خیلی دوس دارم جاهای مختلفو فرهنگ و زبون متفاوت رو تجربه کنم 

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
2706