2733
2734
عنوان

یعنی بین شما 400نفر ی نفرم نبود ارزوش با من مشترک باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 178 پست
ما کوچکتیم 😂😂😂😂

بزرگ مایی حاجی😏

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
ن داش دخانیات ممنون .زندگی سالم هوای پاک 😂😂😂😂😂 وای پس چهارمین نفری که این ارزو رو داری .بزن قدش ...

من تاپیکو ندیدم اگر ن ارزوی همیشگی منه اینا

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

امصات خیلی قشنگه معرفی کن اشنا شیم 

مرسی هلیام 21 سالمه توچی؟

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
ولی من تنهایی رو فقط وقتس میخوام که تو ی کلبه وسط ی دهکده ساحلی باشم که دور تا دور خونم خونه های روس ...

دقیقا مقصدم بعد ی سواری طولانیه .وای دختراا عاشقتونمم چقد احساساتمون تفکراتمون یکیه .کلی ادم پیدا کردم رویاهایی دارن مثل خودم محشررره ها .یعنی همون احساس هااا 

2731
همسن ایم .دانشجویی ؟

نه دوباره برا کنکور میخونم😖هفته دیگ وارد21 میشم

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
راه افتادی 😂😂😂😂 نوکرررتم سالاری 😂😎

سروری😉

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
دقیقا مقصدم بعد ی سواری طولانیه .وای دختراا عاشقتونمم چقد احساساتمون تفکراتمون یکیه .کلی ادم پیدا کر ...

تازه حال ندارم تایپ کنم  ، اتاق با نور شمع روشنه تخت کنار پنجرس صدای ی سگ ولگرد قهو ه ای با دو تا لک سفید کوچولو داره که  رفته زیر ی شیرونی پناه گربته و دقیقا دارم از پنجره نگاهش مینکنم و دستم ی ماگ هات چاکلته😍

من ی دنیا دارم که تینجا هم زندگی میکنم وقتی از همه خسته میشم اونجاست روحم

و خدایی که در این نزدیکیست  
چرا انقدددد شبیهیم لعنتییی .تولدددت مبارک عشقممم 😂😂😂 خوندی ؟رشتت چیه ؟؟

فداتشم مرسی اره با ضرب و زور میرسونم خودمو  کلم پرباده هدفامم گنده😅رشتم ریاضیه

تو رشتت چیه؟

تازه حال ندارم تایپ کنم  ، اتاق با نور شمع روشنه تخت کنار پنجرس صدای ی سگ ولگرد قهو ه ای با دو ...

خدایاااا چه شاعرانه ای دختززز .بزار بگم که در اون لحظه دارم ب عشق زندگی و جهان فکر میکنم که بهو یاد دختر شیر فروش و للخندش می افتم و فکرم میرع درگیر ی مساعله ی خانوادگی بین همسایه های دو تا کوچه ی کنار .ی پسری با ی دوچرخه از خیابون رد میشه ...ب همه چی فک میکنم ب خودم ب خدا ب خوشبختی ب رویاها ب لذت دل انگیز زندگی و اون چیزی که دارم میخورم .ب اینکه با همه ی سختی ها از ته قلبم دراین لحظه احساس خوشبختی و رصایتمندی میکنم که همش ب خاطر احساس حصور خداست. ی بادی میوزه موهامو نوازش میکنه و من در اخرین لحظاتی که ب افق چشم دوختم چشمامو میبندم و تمام هوا رو با اشتیاق و ارامش خیال ب درون سینم میکشم و دراون لحظه انکار که ب اندازه ی باد ازاد و رها هستم بعدش چشمامو باز میکنم و ب مردی مهربان پدری عاشق و مردی خنده رو ب یک دوست داشتن ناب فکر میکنم ب اینکه الان کجاست چیکار میکنه و چقدر مشتاق دیدار امامم هستم مولاجانم .امام زمانم ....

چطور بود ؟

2706