2752
2734
عنوان

پسرم تلوزیونمو شکست کمک

586 بازدید | 24 پست

دوستان تلوزیونم ال ای دی ۴۳ اینچ سامسونگ بود پسرم انداخت از رو میز تلوزیون و صفحش شکست .دیگه واس خرید  ال جی یا سامسونگ پولی نداریم باید ایرانی بخریم چه مارکی پیشنهاد میدید؟؟و اینکه پنلش به نظرتون چنده؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
۲۳ ماهه و فوقالعاده شلوغ

وای پسرمنم 20ماهشه همش میره طرف تلوزیون 

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
تلویزیون به اون سنگینی و چجوری انداخت. پسر منم ی سالشه همش میره اویزون میشه

خیلی مراقب باش پسر من تا حالا دوبار انداخته بود چیزیش نشده بود هی اهمیت ندادم نصب کنم رو دیوار.ایندفعه انداخت .کلی گریه کردم الان قیمت کردیم همونو ۶ میلیون پونصد میگن

حتما برای تلویزیون جدیدتون یه محافظ صفحه بخرید

به همه ی انسان ها احترام بذار، حتی اونایی که لیاقتشو ندارن؛ نه به عنوان یه انعکاس از شخصیت اونا، بلکه به عنوان یه بازتاب از شخصیت خودت                           
خیلی مراقب باش پسر من تا حالا دوبار انداخته بود چیزیش نشده بود هی اهمیت ندادم نصب کنم رو دیوار.ایندف ...

اخه عزیزم. پسر منم خیلی شیطونه. ایندفعه وصل کن به دیوار 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2706