2733
2739
عنوان

دخالت

116 بازدید | 12 پست

مادرشوهرم تو تمام مسائل خودشو موظف میدونه که نظر بده انگار تموم مسایل ب تصمیم ایشون بنده و روی منم تاثیر داره انگار میترسم ازش😐

مثلا دیروز میگ باید بچه دومتو بیاری وقتشه..یا لباس برای بچه نخر نیاز نیست ...یا نمیذارن طلا بخرم من عاشق طلام میگن چرا پول ب طلا میدی ...نمیتونیم واس خودمون زندگی کنیم.من چیکار کنم روم تاثیر نذارن و تصمیم خودمو بگیرم پ بهشون بفهمونم ک مسایل شخصیمون ب خودمون ربط داره 

😔

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌💫《مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مادرشوهرا درپورد بچه که همیشه اظهارنظر میکنن،اگه نکنن انگار لالن.خوبه باز به تومستقیم میگه ولی شوهر ...

وظعیت مالیمون اوکی نیست واس بچه شوهرمم میگ هرموقع خودت بخوای 

وظعیت مالیمون اوکی نیست واس بچه شوهرمم میگ هرموقع خودت بخوای 

من درسم مونده  دوسال هنوز،اگه بچه بیارم خیلی از کاراموزیام نمیتونم برم درنتیجه یه سال عقب میمونم.اصلا به صلاح من نیس حالا هی تکرار کنن،میخام برم قایمکی ای ودی بذارم😊

خوش اومدی آوای مامان😘😍