2733
2734

سلام دوستان گرامی 

در صورت تمایل بعد از خوندن دعاها و پستهام ؛ اگر خود شما شخصا از دعایی نتیجه و حاجت گرفتید ؛ برای استفاده ی سایر دوستان در این تاپیک اضافه کنید . ممنون 🌺🌺🌺

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

دوستان گرامی

ذکرها و دعاهایی که میزارم مواردی هستن که خودم ازشون نتیجه گرفتم. و بهشون ایمان دارم.  البته توی خیلی کانالها و کتابها انواع ذکرها هست ولی من اینارو انجام دادم.

به این هم معتقدم که هرکسی با یه سری دعاها حس و حال بهتری بهش دست میده و ممکنه شخص دیگری با دعاهای دیگه ای بتونه رابطه بهتری برقرار کنه.  و من با اینا بهتر جواب گرفتم.

اکثر دعاها به نقل از ائمه اطهار هستن ولی بعضا بنقل از علما و بزرگان هم هستن, مثل ایت الله بهجت , یا از کتب معروفی مثل مفاتیح نقل شده اند.

من معمولا برای دعاهام نذر چهله و اینکه توی چهل روز بخونم  نمیکنم چون نمیخام اگه یه روز یادم رفت بی نتیجه بشه

اگه دوستان هم خودشون دعاهایی رو بلدن که

""""شخصا ازشون نتیجه گرفتن """"

خوشحال میشیم با ما به اشتراک بزارن🌺🌺

اگه دوست داشتین به تاپیکهای قبلی هم سر بزنید 🌸🌸

بعد از دعاها  مقداری توضیحات هم میزارم درصورت تمایل بخونید .

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

ختمها و دعاهایی من که خیلی نتیجه گرفتم :

اولیش🌺 چهل بار زیارت عاشورا رو به نیت کسانی که میدونی پیش خدا خیلی آبرو دارن بخونی و ازشون خواهش کنی تا بین شما و خدا وساطت و شفاعت کنن تا خدا حاجاتتون رو براورده کنه؛ من خودم به نیت 14 معصوم ؛ حضرت زینب , حضرت معصومه,حضرت عباس و مادر بزرگوارش حضرت ام البنین میخونم. لازم نیست به نیت چله و توی چهل روز باشه حتی میتونی توی یه روز هر چهل تاشو بخونی یا توی چند روز...

دومیش 🌺دعای فرج  هست

الهی عظم البلا ....

اینم صد بار بخونی برای گشایش خیلی خوبه , اصلن معنیشو بخونی متوجه میشی , میگه خدایا زمین و اسمان بر من تنگ شده و هجوم مشکلات و....  و بعد از صاحب الزمان درخواست کمک میکنی . این دعا رو ظاهرا امام زمان به کسی برای خلاصی از اسارت اموزش دادن.  من مواقعی که توی تنگنا و منگنه ی سختی هستم یا زمانم خیلی محدود و حیاتیه بیشتر از این استفاده میکنم...

سومیش🌺 دعای توسل, اونم مثلا نیت کن به نیت 14 معصوم,  14 بار بخونی و به هر امام که میرسی از سوز دل به فارسی قسمش بدی که بین تو و خدا وساطت کنه . اینم میتونی همشو توی یک روز بخونی یا چند روز...

چهارمیش 🌺 چهل روز دعای سمات؛ نزدیک اذان مغرب باشه که دیگه بهتر ، مخصوصا برای خلاصی از دست یه شخص بد یا همسایه بد؛  ولی برای هر حاجتی هم میشه

من خودم شدیدترین مشکلات زندگیمو با این 4 تا دعا حل کردم

معمولا همه ی اینارو انجام میدم ولی مواقعی هم بوده که فقط یکیشو انجام دادم

حالا هرکس بسته به حوصله ش و عقیده ش یا حس و حالش...

التماس دعا 🌺🍀🌺🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چند نکته 

معمولا مشکلاتی که برامون پیش میاد در اثر انرژیهای منفی هست که خودمون قبلش صادر کردیم.  ممکنه یه گناه باشه یه حسادت,  یه غپیبت,... و یا خیلی چیزایی که شاید بظاهر گناه نباشن ولی انرژی منفی دارن مثل ناشکری؛ بی حوصلگی, نا امیدی, غرغر کردن و....

باید سعی کنیم با استغفار و طلب بخشش از خدا اون انرزیها رو پاک کنیم. یا اگه حق الناسی به گردنمون هست اونارو صاف کنیم.

البته سختیهای معصومین و امامان و علمای بزرگ ,  از نوع ماموریت الهی و امتحان الهی هستن و کلا قضیه شون با ما فرق میکنه

توکل و اعتماد بخدا

تلاش و فعالیت

دعا و درخواست امیدوارانه

شکرگزاری زیاد 👌👌👌شکر نعمت نعمتت افزون کند

استغفار

صدقه

اینا هم از موارد مهم در استجابت دعا هستن

توجه کنیم اینکه مثلا در دعایی میگن ظرف سه روز  حاجتت روا میشه دراصل منظور اینه که بزودی انشالله...

باید همیشه باید از خدا بخاهیم که انچه به صلاحمون هست رو برامون مقدر کنه

زمان اجابت دعا برای افراد مختلف فرق میکنه و بستگی به شرایط مختلفی داره؛ که اول از همه زمان صلاحدید خداوند متعال هست 👌👌👌

و دیگه اینکه مثلا اینکه آیا شخص تلاش کافی کرده وبقیه موارد رو هم رعایت کرده یا اینکه دست روی دست گذاشته و فقط میخاد با دعا به نتیجه برسه ؟

و یا اینکه ایا دعارو با امیدواری و اعتماد وایمان کامل بخدا  خونده یا با ناامیدی و شک و تردید؟

ایا به معانی دعا توجه کرده یا فقط بصورت ورد خونده؟  

آیا مواظب رابطه ش با خدا بوده؛ نماز اول وقت؛ مراعات واجب و حرام.؛مستحب ومکروه ؛ احترام به والدین؛ صله رحم؛ گره گشایی از مشکلات دیگران و...و....

ایا حق الناسی به گردنمون هست یا نه؛ ایا اه و نفرین کسی پشت سرمون هست یا دعای کسی؟

همه ی اینها و شاید موارد دیگه باعث میشن

دعا زودتر به اجابت برسه؛

دیرتر به اجابت برسه

یا اصلن نرسه

درضمن ممکنه اون دعا و چیزی که میخایم اصلن به صلاحمون نباشه و برآورده نشه ولی تلاش ما و ثواب اون دعاهای ما از بین نمیره بلکه  ::

خداوند یا نعمتی بهتر و به صلاح تر از اون خواسته مون بهمون میده؛ یا شری رو از سرمون رفع میکنه و یا اون دعا ذخیره ی اخرتمون میشه 🌺🌺

استارتر برا آشتی با عشق مون چ ذکری بگیم؟

من شنیدم یاودود خوبه خودت نتیجه گرفتی؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
استارتر برا آشتی با عشق مون چ ذکری بگیم؟ من شنیدم یاودود خوبه خودت نتیجه گرفتی؟

عالی هرچی میخونی بایدایمان داشته باشی ثانیه ای شک نکنی که میشه یانه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
عالی هرچی میخونی بایدایمان داشته باشی ثانیه ای شک نکنی که میشه یانه

اخه من 1001 بار پشت سر هم گفتم ولی نیومد

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
برای برگشت عشق چی بخونیم

این سوال منم هس

یا ودود معجزسسسسسس 

من خودم ب شخصه معجزشو دیدم

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

یا ودود  رو شنیدم عالیه ولی من شخصا انجام ندادم 

برای عشق و محبت اینارو انجام دادم 

دعا برای مهر و محبت ❤❤❤

✍「⇜اگر خواهی کسی را محب خودگردانی بستان (41) دانه فلفل سیاه راچهار نوبت بخوان بر هر دانه فلفل سوره قریش راو در آتش اندازد که از محبت بیم است دیوانه گردد و آنکس بی خود گردد و فلفل از آتش بیرون آورد تا هلاک نشود⇝⇝⇝

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
❣👈لإیلافِ قُرَیْشٍ ﴿١﴾ إِیلافِهِمْ رِحْلَةَ الشِّتَاءِ
وَالصَّیْفِ ﴿٢﴾ فَلْیَعْبُدُوا رَبَّ هَذَا الْبَیْتِ ﴿٣﴾
الَّذِی أَطْعَمَهُمْ مِنْ جُوعٍ وَآمَنَهُمْ مِنْ خَوْفٍ ﴿٤﴾
📚منبع : اسرار المقاصد ص 267

توضیح🌸
41 عدد فلفل سیاه بردار, به هر کدوم چهار بار سوره قریش رو بخون , یعنی دونه دونه فلفلهارو تو دستت بگیر به نوبت به هرکدوم 4 بار سوره رو بخون , بزار کنار,  فلفل بعدی, 41 دونه تموم بشه, ( من برا احتیاط هر یه سوره رو که میخوندم به اون فلفل فوت هم میکردم  

بعد یا توی منقل یا توی یه ظرفی اتیش درست کن با ذغال یا حتی مقوا,  چوب,  هرچی و فلفلهارو بریز روی اتیشها, اتیش نسبتا خوب باشه و کمی طول بکشه که مطمئن بشی فلفلها سوختن.
🌺🌺🌺🌺🌺
#رفع_غم‌

✨ امام صادق (ع):

💙اگر کسی گرفتار و اندوهگین است《ذکر یونسیه》را بسیار بخواند💙
《لا الهَ اله الا انت سُبْحانَکَ انّی کُنتُ مِنَ الظّالِمین》
🦋🦋🦋🦋
#گشایش
#تسخیر_در_قلب_یک_نفر
🌸✍اگر می خواهی مردم یا فردی را مسخر خود گردانی در وقت ظهر ۲۰۰ مرتبه این اذکار را بخوان . یقینا در عرض سه_روز  آن شخص مطیع تو خواهد شد و هر حاجتی که از او داشته باشی برآورده خواهد کرد و آن ذکر این است :

🍃🌸 اَللهُمَّ انَتَ القادِرُ وَ اَنَا المَقدُور فَمَن یَدَعُ المَقدُورَ اِلَّا القادِرُ یا رَبِّ  یا رَبِّ  یا رَبّ 🌸🍃ِ

یعنی خدایا تو توانایی و فقط تو میتونی به دادم برسی
توضیح🌸
گفته سر ظهر؛ منظورش از حدود نیم ساعت قبل از ادان ظهر تا ادان ظهر

🌸مورد بعد اینکه توی یه دعایی میگه مثلا در سه روز جواب میگیری منظور اینه که بزودی انشالله