2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوتر چیه منم تنبلی دارم  نشنیدم

لاپاراسکوپی که فولیکولهای خیلی ریز و کیستهای خیلی ریزی که توی تخمدانمون هست و رشد نمیکنن رو میسوزونن تا فضا برای رشد و تکامل یه فولیکول سالم بوجود بیاد

2728
لاپاراسکوپی که فولیکولهای خیلی ریز و کیستهای خیلی ریزی که توی تخمدانمون هست و رشد نمیکنن رو میسوزونن ...

واقعاچ خوب  چراتاحالادکتر اینوبهم پیشنهادنداده قیمتش جند؟؟؟دردداره؟؟؟

به زور نمیتونی کسیو عاشق خودت کنی(آرش خطاب به رابی)
من. ماه بعد باردار شدم

واینکه بعدش خونریزی داشتید؟تاچند روز؟

این خونریزی رو باید پریود محسوب کرد؟

بعدش دارو مثل لتروزول هم خوردید؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم خیلی برام مهمه

2740
جدی میگین؟ مشکلتون چی بود آذر خانم

پلی کیستیک شدید اصلا پریود نمیشدم در این حد. کوتر تخمدان کردم و ماه بعد کوتر که با آمپول پریود شدم قرص لتروزول و آمپول هاش سی جی زدم و پسرم به دنیا اومد ۹ ماهه بود پسرم که دخترمو باردار شدم عکسشونم پروفایلمه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
پلی کیستیک شدید اصلا پریود نمیشدم در این حد. کوتر تخمدان کردم و ماه بعد کوتر که با آمپول پریود شدم ق ...

خدا حفظشون کنه انشالا

من ذخیره تخمدانم ۱۴.۵ هست

پس بهتره بعده لاپاراسکوپی لتروزول رو بگم برام بنویسه؟

واینکه بعدش خونریزی داشتید؟تاچند روز؟ این خونریزی رو باید پریود محسوب کرد؟ بعدش دارو مثل لتروزول ه ...

بعد کوتر خونریزی داشتم نه پریود حساب نکن. اگر تا ۳۰ روز بعد کوتر پریود نشدی مثل من آمپول پروژسترون دو تا بزن تا یک پریود حسابی بیلد و بعد لتروزول و هاش سی جی

پلی کیستیک شدید اصلا پریود نمیشدم در این حد. کوتر تخمدان کردم و ماه بعد کوتر که با آمپول پریود شدم ق ...

میگن بعداز کوتر خونریزی تا ده روز هست

پس شما اینطور نبودی؟

خدا حفظشون کنه انشالا من ذخیره تخمدانم ۱۴.۵ هست پس بهتره بعده لاپاراسکوپی لتروزول رو بگم برام بنوی ...

من ذخیره تخمدانم ۱۹.۵ بله حتما بگو بنویسه. اگر ببینی تاپیکای قبلم در این مورد بوده بیشترش

بعد کوتر خونریزی داشتم نه پریود حساب نکن. اگر تا ۳۰ روز بعد کوتر پریود نشدی مثل من آمپول پروژسترون د ...

خب بعد از اون خونریزی ناشی از کوتر تا پریود نشیم احتمال تخمک‌گذاری نیست؟