2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تمام سوغاتامو از همین جا گرفتم لباسم لباس های نخی و خنک ببر من چادر شالدار که جلوش زیپ داشت سر می کردم و زیرش تاپ می پوشیدم با شلوار

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

با این وضع دلار اصلا به صرفه نیست از اونجا خرید کنی
مراکز خرید خودشون که خیلی قشنگ وشیکه هم خیلی گرونه
از این فرصت بهترین استفاده رو بکن شاید هیچ وقت دیگه پیش نیاد
برو کنار خونه خدا آرامش رو با تمام وجود حس کن
مهسا جون التماس دعا یه دستی هم به سر ما بکش

من نرفتم ولی چیزهایی که شنیدم از دیگران را میگم:

مکه خیلی گرمه لباس نخی و سفید و لباس احرام و کفش راحت چون زیاد راه میری

سوغاتی هرچی میخوای قبلا از ایران از بازار مولوی بخری ارزونتر درمیاد
Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
البته برای خرید می تونی از فروشگاههای مدینه خرید کنی مخصوصا تاپ تن که بیشتر 10 ریالی هست ولی به نظر من بهتره وقت آدم تو این سفر برای خرید هدر نره چون معلوم نیست آدم دوباره بتونه بره یا نه

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

قربون خونه خدا و مقبره پیامبر برم من هشت سال پیش دانشجویی رفتم دیگه قسمت نشده که برم
به نظرم سوغاتی برای دیگران اصلا نگیر اگر خواستی از همین جا بگیر من برای هرکس کلی گشتم و پول هزینه کرم آخر سر هم با سلیقه بعضی ها جور نیومد
از اونجا فقط برای خودت خرید کن
2706