2737
2739
عنوان

جایزه الان سرمو بکوبم تو دیوار😐

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 31 پست
نکوب بابا من ی عالمه ادم هس میتونم بزنگم حس حرف زدن ندارم

من حس حرف زدن دارم 

ادمشو ندارم

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست خوب گیرتون نمیاد تنهایی بهتره بانو

اییییش بانو

یکی از چیز هایی که بیشعور ها استثنا از عهده ی آن خوب بر می آیند عصبانیت است ، آنها از آن دسته از آدم هایی نیستند که گهگاهی از کوره دربروند بلکه همیشه از کوره در میروند ، آدم بیشعور اعتقاد دارد عصبانیت بهترین وسیله برای رویارویی با جهان درنده ای است که در آن زندگی میکنیم .شعار او این است :<هرگز با یک آدم عصبانی مثل خودش بر خورد نکن بلکه ده برابر عصبانی تر برخورد کن > .
2728
منم ندارم هیچی همه ولم میکنن نمیدونم بگم ب درک یا ناراحتیم ادامه بدم

😕

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

منم شهر غریبم هیچ دوستی ندارم بزنگم بهش حتی بیرون برم😥فقط مامانم و داداشم و بابام و شوهرم

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
سلام دوست خوب گیرتون نمیاد تنهایی بهتره بانو

یه زمانی بانو میگفتن طرف ذوق میزد 

الان بگی طرف عوق میزنه

کلمه جدید پیدا کن

بیا ب من ز بزن

شماره😂

2740
من حس حرف زدن دارم  ادمشو ندارم

چی بگم 

هرکی ی جوره

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
منم ندارم بیا سرمونو بکوبیم بهم😐😕

1

2

3

بکوبببب😂

😂😂😂😂 قلبونت برم😍😍😍😍

❤️

من دوست داشتم ولی چند روز ولش کردم از بس رو اعصابم بود از بس انتظارات بیهوده داشت ،خیلی بی درک و بی منطق بود دیوونم کرده بود

ساعت ۶ دیگه هوا تاریک میشه،تازه اون موقع زنگ میزد بیا بریم من خرید دارم،میگفتم دیر وقته الان،انقدر داد و بیداد میکرد انقدر غر میزد،این یه نمونش بودا😐😐

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)