2737
2739
عنوان

راهنمایی برای خرید تو تهران

77 بازدید | 9 پست

سلام دوستایی که تو تهران زندگی میکنین ماقراره اسفند ماه برای خرید بیایم تهران .کجا رو پیشنهاد میکنین .کجاها جنس های متنوع با قیمت های ارزون تر و مناسبتر داره؟ لطفا راهنمایی کنین و جاهای گرون و لاکچری رو هم معرفی نفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه میتونی بهمن بیای بهتره اسفند خیلی شلوغ میشه، هفت حوض سمت شرق تهران قیمتاش خوبه تنوعم داره هم مردونه هم زنونه، نازی آبادم سمت جنوب تهران مانتو و لباسای قشنگی داره، بازار تهران پاساژ رضا خیلی قیمتاش خوبه الانم پالتوهاشو حراج زده کلا همه چیم داره

خدا جونم سایه همسرم و بالاسر منو پسرم نگه دار, الهی آمین  
اگه میتونی بهمن بیای بهتره اسفند خیلی شلوغ میشه، هفت حوض سمت شرق تهران قیمتاش خوبه تنوعم داره هم مرد ...

گلم چند سال پیش یه بار بازار بزرگ تهران ( ۱۵ خرداد) اومدم و واقعا لذت بردن از حال. و هوای دم عیدش البته با یکی از اقوام برای خریدای معازش اومده بودم.عمده اش خوب بود .قیمتای تک فروشش هم خوبه ؟؟

2738
گلم چند سال پیش یه بار بازار بزرگ تهران ( ۱۵ خرداد) اومدم و واقعا لذت بردن از حال. و هوای دم عیدش ال ...

اره عمده زیاد اطلاعات ندارم ولی درکل قیمتاش خیلی خوبه، جای دیگش نمیخواد بری فقط برو پاساژ رضا خریدای خوبی میکنی

خدا جونم سایه همسرم و بالاسر منو پسرم نگه دار, الهی آمین