2733
2734
به همونی که برات گذاشته باید بگی شاید چسبش مشکل داشته یا شاید چشمات حساسیت داره 

گفت بیا ریموو کنم

مهربان هستم کاربر سابق سایتم.دو بار تعلیق شدم بخاطر ی سری آدم مزخرف.خدا ازتون نگذره🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخرم درست میشه یعنی نیاز ب ریموو نداره؟

بگو چشمام حساسیت نشون داده فکرنکنم نیاز باشه اگه دیدی بدترشدریمووکن

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2728
نمیدونم از قرمزی گذاشتم کسی تجربه داره بهم بگه درد هم میکنه 

عزیزم اگه چسب نریخته داخل چشمتو میدونی از حساسیت هست .برو داروخونه قطره ناپریوون بخر بریز چشمت .قطره مال حساسیت چشمه

عزیزم اگه چسب نریخته داخل چشمتو میدونی از حساسیت هست .برو داروخونه قطره ناپریوون بخر بریز چشمت .قطره ...

آخه درد هم میکنه.زنگ زدم ب خانمه گفت بیا ریموو کنم واقعا موندم چ کنم

مهربان هستم کاربر سابق سایتم.دو بار تعلیق شدم بخاطر ی سری آدم مزخرف.خدا ازتون نگذره🤣
آخه درد هم میکنه.زنگ زدم ب خانمه گفت بیا ریموو کنم واقعا موندم چ کنم

عزیزم چشم خیلی حساسه برو دکتر .شاید با یه قطره یا شستشو خوب شد .اگرم دکتر لازم بدونه و دید خوب نشدی خودش بهت میگه برو ریموو کن

2740