2737
2739

والا اخرسری قاتل همه شون میشما بخدا دیگه حوصله هیچکدومشونو ندارم بریدم الانم انقدر سرم درد میکنه من این سبک برو بیا رو اصلا نمیپسندم نمیتونم تحمل کنم این چند ماهیم که اینجا موندم اخه تازه ازدواج کردم فقط به خاطر شوهرم موندم وگرنه خیلی عذاب کشیدم روزای خوش کمی داشتم نتونستم اونجور که میخوام زندگی کنم و طعم خوشبختی رو بچشم مادرشوهرم که به خونش تشنم به هر بهونه ای میاد پایین خونم انقدر عصبانیم شوهرمو عجیب غریب نگاه میکنم بیچاره هی میگه چرا اونجوری نگاه میکنی شوهرم مرد خوبیه الکی بهش گفتم ۱ سال دیگه اینجا میمونم دروغ گفتم نمیتونم دووم بیارم😢 من تو این خونه عذاب میگشم اونم عذاب میکشه

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهر چی بگم که باهاشون تو یه حیاط هستیم و ساعت ۳ و نیم خواب بودم عین وحشیها اومدن بیدارم کردن بچه هامم ترسیدن🤕🤕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

من چی بگم که واحد خودم رو مثل فروشگاه فقط چیدم دایم الوقت طبقه پایین پهلوی مادرشوهرمم حتی اینجا میخوابیم 

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2738
خواهر چی بگم که باهاشون تو یه حیاط هستیم و ساعت ۳ و نیم خواب بودم عین وحشیها اومدن بیدارم کردن بچه ه ...

چرا بیدار کردن

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
منم اصلا روحیه م باهمچین زندگی سازگار نیس اختیار آشغالایی ک میذارم دم در هم ندارم مدام تحت نظری و ...

قربون دهنت من که قید فامیلامو زدم حتی مامانم دو ماه سه ماه یکبار میاد

قربون دهنت من که قید فامیلامو زدم حتی مامانم دو ماه سه ماه یکبار میاد

خوب چرا از پدر و مادرت نمیخای زود به زود بیان خونه ت

این موضوع واقعا ربطی به خانواده شوهرت نداره ها

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2706