2733
2734
عنوان

کسی میدونه شرایط تدریس کردن چیه؟

91 بازدید | 16 پست

تدریس تو مدرسه

برای استخدام چیا براشون مهمه چ سوال هایی میپرسن

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مدرسه  برای حاجتت هم صلوات فرستادم

ممنون عزیزم. برای مدرسه باید رزومه تو ببری با مدیر مدرسه صحبت کنی. این برای حق التدریسه. اما برای استخدام باید از طریق ازمون استخدامی یا کنکور سراسری اقدام کنی

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
ممنون عزیزم. برای مدرسه باید رزومه تو ببری با مدیر مدرسه صحبت کنی. این برای حق التدریسه. اما برای اس ...

اگر اموزش و پرورش اشنا داشتع باشیم چی؟ امکانش هست؟

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2738

دولتی نمیشه فوقش بتونی حق التدریس ورداری

واسه استخدام باید ازمون ها رو شرکت کنی 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
اگر اموزش و پرورش اشنا داشتع باشیم چی؟ امکانش هست؟

با اشنا همه کار میشه کرد تو ایران. البته بستگی داره پارتیت چقدر کلفت باشه

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
دولتی نمیشه فوقش بتونی حق التدریس ورداری واسه استخدام باید ازمون ها رو شرکت کنی 

ینی چی حق التدریس بردارم؟

ینی چی حق التدریس بردارم؟

نمیدونم گفتم فوقش بتونی حق التدریس درس بدی مگرنه استخدام باید از طریق ازمون باشه

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2706