2737
2739
عنوان

مادرا باتجربه بیاین مرگ من

157 بازدید | 35 پست

دخترم ۲ ماه دیگه تولد دوسالگیشه چطوری بچمو از شیر بگیرم ؟هم شیر خودم میخوره هم شیرخشک خیلی وابسته شده به هر دو...ممنون میشم راهنماییم کنین دعاتون میکنم بخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول روزا بفرستش خونه مامانت

تا شب

شب ک اومد شیرتو بهش بده

بعد یواش یواش شب هم ک شد فقط برا خواب بش بده

بعد چند روز همونم نده

البته شیر گاو بهش یده

الان هم از شیر نگیر بچه رو روده بچه یخ میکنه

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم

دخترم خیلی وابسته بود روزا مشغول میکردمش شبا میدادم فقط بعد ۱هفته شبا زردچوبه مالیدم نوک‌سینم هروقت خواست تا بوش بهش میخورد خودش منصرف میشد.به بو حساس بود کلا.ولی تا ۱ماه زردچوبه میمالیدم هی میومد چک‌میکرد.اذیت نشد چون نگفتم‌نمیدم خودش نمیتونست بخوره😀😀

2738

یه ماه دیگ بگیر.یدفه نگیر هفته اول فقط شباموقع خواب بهش شیربده .بعدکم ترش کن مثلا یکی دو روز درمیون عوضش شیره گاو بگیربجوشون یکم عسل بریز بده شبا قبل خواب بخوره ودیگ شیرخودتو نده.سرش چسب زخم بزن بگو می می اوف شده اگ شیربخوری خون میاد

خاص فقط خداس🥰
یه ماه دیگ بگیر.یدفه نگیر هفته اول فقط شباموقع خواب بهش شیربده .بعدکم ترش کن مثلا یکی دو روز درمیون ...

میگم الان فقط شبا بدم بعد یک هفته شبارو هم ندم تا دوسالگیش شیرخشکشو بدم خبه ابنجوری؟

2706