2733
2734
عنوان

خانمایی که پسر دارید 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 43 پست

پسر منم نزدیک ده سالشه ، اینو بدون که دکتر پسر من میگه تا حدی بازی با آلت طبیعیه برای اینکه یکی از اعضای بدنشونه مثل اعضای دیگه ، فقط نباید روی این موضوع حساس بشه، منم پسرم اجازه نداره بره بیرون و بازی کنه ولی تو خونه همه امکانات رو فراهم داره و خیلی سختگیری نمیکنیم 

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️
زنگ بزن ب مادرش بگو رفتامد ام کم کن تاازیادشون بره

اخه فقط این نیست که مدرسه رو چی کار کنه ؟ به نطرم همین صمیمیت با بچش رو حفظ کنه وتند برخورد نکنه که پسرشبترسه و هیچی نگه باور کن منیه چیزایی یه موقع سرم تعریف میام عصبانی شم بعد میگم بزار درجریان باشم بتونم راهنماییش کنم کظم غیظ میکنم😂

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول نداریم

مدارس غیر دولتی نسبت به مدارس دولتی خیلی بهترن ولی تو همه جا چون با بچه های بزرگتر از خودشون در ارتباطند بالاخره یه سری حرفا و یسری چیزای جدید یاد میگیرن، امسال پسر من تو بازیهاش از یسری کلماتی استفاده میکنه که ما تو خونه نمیگیم وقتی به معلمش میگم میگه اینارو از کلاس های بالاتر یاد میگیرن متاسفانه

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️
2731

پسرمن غیرانتفاعی میره هنوز۷سالشه 

یه پسرس توکلاسشون همروارلب میبوسیدک معلم خوشبختانه دیدعذرشوخواست 

شمافک کنیدبچه ۷ساله اینجوری اونم تازه تومدرسه ک جمعیت کمه 

بماندک حالابشه ۱۰و۱۲

استارتربچه ابجیمن ۱۴سالشه تاپارسال اینقدگاگول بودولی امسال همرومیدونه چی ب چیه میخنده 😑اخه میدونی توسن رشدن یسری چیزلرومیشنون ناخواسته یکم راهنمایی رومواظب باش دیگ دبیرستان بشن عقلشون میرسهبااون پسره چون فامبله نزارزیادتنهابمونه 

وخدایی که بشدت کافیست

همه چی به خود بچه بستگی داره:من از کلاس پنجم گوشی داشتم ولی تا حالا دوس پسر نداشتم و حتی الانم ندارم ،ولی یکی از دوستام تا کلاس دوم دبیرستان گوشی نداشت تنها هم اجازه نداشت بره بیرون،ولی از سال کنکور که همه اینارو داشت همه کار کرد ،نمیدونم چی میشه گفت،عقده ای شده بوده یا چی ولی کلاسارو  میپیچوند با پسر ا میرفت بیرون،اگه ازش درخواست رابطه میکردن میگفت میترسم ازم دور شه پیشنهادشونو قبول میکرد(مقعد) و ....

همه چی به خود بچه بستگی داره:من از کلاس پنجم گوشی داشتم ولی تا حالا دوس پسر نداشتم و حتی الانم ندارم ...

واقعا هم همینه فقط باید با بچه ها توسن حساس صمیمی بود بچه بدونه که پدرومادر مخالف خوشی و تفریحش نیستن و درواقع دشمنش نیستن

پسرمن غیرانتفاعی میره هنوز۷سالشه  یه پسرس توکلاسشون همروارلب میبوسیدک معلم خوشبختانه دیدعذرشوخ ...

أره... دوران راهنمایی مهمه... دبیرستان دیگه بزرگ شدن ادم یکم خیالش راحت میشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
همه چی به خود بچه بستگی داره:من از کلاس پنجم گوشی داشتم ولی تا حالا دوس پسر نداشتم و حتی الانم ندارم ...

😮😮

من پسرم ۱۵ سالشه شاید تا یکی دوسال دیگه حرفت رو گوش کنه ولی بزرگتر شه و توسن حساس ترمحال به حرفت بمو ...

میشه بگی رفتارپسرت باشما چجوریه.

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

من ایران نیستم اینجا تربیت ها با ایران فرق داره .اینترنت که همه جا هست اصلا نمیشه براش محدودیت گذاشت .البته پسر من گوشی نداره تلگرام و واتس آپ و اینستا و ...نداره اما از یوتیوب و نت فیلیکس خیلی کارتون میبینه که به نظرم بعضی هاش خیلی خشنه و من اصلا دوست ندارم نگاه کنه .ایکس باکس رو هم بعد یک سال که مخ من رو خورد مجبور شدم بگیرم چون همه اطرافیان داشتند.

انقدر هم تو کوچه و خیابون و استخر و حتی مدرسه زن لخت دیده که فکر میکنه عادی هست و فعلا اصلا کنجکاو نیست .من چیزی از بلوغ زودرس ندیدم و فعلا خیلی طبیعی هست و کنجکاو مسائل جنسی نیست .البته خیلی چیزها رو تو مدرسه براش توضیح دادند 

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
میشه بگی رفتارپسرت باشما چجوریه.

خداروشکر باهم خوب هستیم ولی الان میبینم که گاهی عصبی میسه و خب مثل سابق هر حرفی رو قبول نمیکنه اگه نخواد کاری رو انجام بده محال انجام بده ولی درکنارش خیلی باهمصمیمی هستیم ولی خب من بداخلاقیاشو به حساب سن بلوعش میزارم و سعی میکنم نادیده بگیرم

خداروشکر باهم خوب هستیم ولی الان میبینم که گاهی عصبی میسه و خب مثل سابق هر حرفی رو قبول نمیکنه اگه ن ...

پسره منم عصبی شده....بی احترامی نمیکنه ولی دیگه نمیشه مثل یه پسره ۱۲ساله باهاش رفتارکنم

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
واقعا هم همینه فقط باید با بچه ها توسن حساس صمیمی بود بچه بدونه که پدرومادر مخالف خوشی و تفریحش نیست ...

اره واقعا،کلا همه همینن،وقتی ببینن اصرار داری سمت چیزی نرن بیشتر دلشون میخواد برن ببینن چه خبره