2737
2734
عنوان

اینم خاطره عاشق شدن من😁🙃

3905 بازدید | 65 پست

از آشناهای دورمون بود! و اولین بار مدام پیغام میداد که آره من میخوامت و فلان ...واقعا روزای اول بهش بد بین بودم😟 یکسالی طول کشید که تو رابطه عاشقانه اولم شکست خوردم ولی بازم نخواستم اونو ببینم! به قول خودش اون قید منو زده بود و میخواست از فکرم در بیاد اما حس فضولیم نگذاشت و توی تلگرام بهش پیام دادم ولی نخواستم فکر کنه من میخوام ببینمش⁦☹️⁩

بالاخره یکماه گذشت و یواش یواش وابسته شدیم! اولین جایی هم که رفدم دیدمش توی پارک یود که از بس استرس داشت پاهاش تند تند رو میز تکون میداد و لباسای منم خاکی کرد😅 امان از عاشقی

الانم که به قول شاعر میگه:

تو از کدام تباری که هرچه ایل‌ و‌ تبار است
خراب چشم تو بودند، از آن تبار، یکی من

شمام بگید از عاشق شدناتون؟😋😍

فقط عکس خاک بر سریت 😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

استغفرالله🙈🙈

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اصلاااا هم دلمون عکستو نخواست    

اصلا 😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

عکس 😐😐😐😐

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
هیچی من عکساشو دیدم اونم منو تو کوچه وقتی دوچرخه سواری میکردم بعد سه چهار اومد خواستگاری تامام 

,چن سالت بود مگه؟

باذِهْنِتَمْ مِصِ شِکَمِتْ رَفْتارکُنْ آشْغالْ بِ خورْدِشْ نَدِعْ🖤
هووووم ...فقط اونجا که ریشاش گیر زدن رو چونه دختره    

الله اکبر 😂