2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو جور متفاوت   خسیس دیدم یکی برای همه خسیسه حتی خودش 

یکی دیدم فقط واسه دیگرون خسیسه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2731
بستگی به پولدارش داره بعضیا تازه به دوران رسیده و گداصفتن بعضیا هم چشم و دل سیر و دست و دلبازن

اینم خیلی قبول دارم.من خودم هرچی پول داشته باشم به بقیه کمک میکنم.....مثلا میگم یه کارگاه بزنیم خانوما رواموزش هنربدیم😀پول دربیارن.تازه پولم ازشون نگیرسم.

بعضیا ذاتن تازه به دوران رسیده ان

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
بستگی به پولدارش داره بعضیا تازه به دوران رسیده و گداصفتن بعضیا هم چشم و دل سیر و دست و دلبازن

دقیقا!

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ

بستگی داره همه مثل هم نیستن 

پولدار هست که ذاتش خسیسه هم برای خودش هم دیگران

پولدارم هست حسابگره برای هرکسی اندازه خودش خرج میکنه

پولدار کمیابم هست که نه حسابگره نه خسیس و در هر حالی آمادست برای خرج کردن که البته اینا خیلی نادر و کمیابن

مرا همین بس که از تمام دارایی های دنیا تنها خدارا دارم
2738
وای توروخدا چطوری اینهمه  پولدار شده.ما لنگ 260 میلیونیم. شماره کارتم  رو بدم 😅

😂😂کلا خداخواسته داده بهش فک کنم ادم خیلی خوبیم هستا ینی یه نفرنیس توفامیل ازش بدش بیاد همه دوسش دارن خرشانسه خواهرم

خدایاشکرت