2737
2739

اول خودم دعا میکنم هر کی زیر این پسته و زیر این پست نیست به حق محسن فاطمه زهرا امروز هر چی از خدا بخواد خدا بهش بدد جوری که چنان مبهوت بشه از بزرگیه خدا که نتونه تا آخر شب با کسی غیر خدا حرف بزنه امین 

یا حسین ترو به این روز و به مادرت قسم پیش خدا وساطتت مارو بکن

خدایا مواظب امام زمان ما باش 

داداشمو از جاهلی در بیار مشکلاشم حل کن 

کاری کن شوهرمم آدم شه مشکلاتمون حل کن تا بتونم نی نی بیارم

هیچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آمین..

التماس دعااا❤

* اِنَّ رَبیْ قٍَريݕ ُ مُڄیݕ 🌸دۏسݓاي عَݫيزَم ݦيݜہ ݕَراي ݜادي روځ باباݦ صلَۏأت بفرستیݩ🌸ڂُدا ڄونَم دݪمۏ اينقَد ڝاڦ ݣن ݓا قَبڶ أَݫینݣ دَسٺم  پايين ݕياد دُعاݦ مَݭتجاب ݜہ🌸ڂُدایا ݦݧو دَݭت ایݧو أُون نَسپار خؤدݓ مُۏاظبم باݜ 🌸ݧَماݫ ݜبْ اَۏڶ قَبږ ݦي خوݧَم ۏاݭہ اَݦواݓتوݧ🌸يا ݣَريم الصَّفځ🌸خُدايا قسݦت وَ حَکݦݓ و ݕزار واݭہ اۏنايي ک ݦۍ فَهݦَن ۏاݭه مَݩِ نَفهݦ ڦقط مُعجݫه کُݩ🌸
2728
2738
اللهی امین لطفا برای ازدواج و خوشبختی خواهر منم دعا کنید انشاالله همه حاجت روا بشین    

امیدوارم خواهرت با یه نفر ازدواج کنه که واقعا خوشبخت شه اونم سریع الهی امین

هیچ
امیدوارم خواهرت با یه نفر ازدواج کنه که واقعا خوشبخت شه اونم سریع الهی امین

ممنونم از دعای قشنگت حاجت روا بشی   

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
الهی حاجت دلت روا حاجت دلامون رواا  خدایا منم مامان کن مامان ی بچه سالم و صالح و خوشگل سالم بر ...

الهی امین الهی امین 

خدایا ازت میخوام ایشون هم یه نی نی سالم براش بفرستی 😍

هیچ
یا حسین به حق مادرت قسم تو آزمون استخدامی قبول بشم..یک صلوات مهمونم کنید 😵😵

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ان شاء الله حاجتت روا عزیزم خدا کنه خبرشو زود بشنوی که قبول شی بیاییتاپیکشو بزنی امین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

هیچ
2706