2733
2739
عنوان

من یکی دارم دیونه میشم ایا شوهرم حق داره یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 86 پست

ببین مامان بابای منم تا حد زیادی مثه مامان بابای شمان البته نه به شدت شما ولی خب مدلشون اینجوریه. ولی به خاطر دلشون باید مدارا کرد عزیزم. من یه راهی که پیدا کردم که می‌گم باشه ولی کارخودمو می‌کنم. خب شما که می‌دونی بابات حساسه به اون دکتر بگو آره بردم پیش اون دکتر، یعنی این دروغو بگی بهتر از اینکه ارامشتون بهم بخوره. 

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت راضی هستی از اینکه این همه زنگ میزنن ؟؟

نه اصلاااااا دوست ندارم ولی کاراشونوبه پای محبت میذارم به خوبی جوابشونو میدم وهرچی میگن میایم میبریمش دکتر واین دارو واون دارو رو بده میگم حالا لازم نیس الان خوبه مشکلی نداره تازه به شوهرم که نگفتم روزی اینقدر زنگ میزنن امروز تعطیلی  خونه بوده دیده چقدر زنگ میزنن و میگن چیکار کن وعصبانی شد وگرنه منکه صبر ایوب دارم

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

حق کاملا با شوهرته

درسته پدر و مادرت محبت دارن و این خیلی خوبه ولی دیگه واقعا از اون ور بوم افتادن برای هر کاری اعتدال لازمه سعی کن مدیریت کنی مثلا یه ساعاتی از روز ب خانواده ات بگو من گوشیمو سایلنت میکنم تلفنواز پریز میکشم چون مثلا دخترم خوابه اگه زنگ زدید جواب ندادم نگران نشید ب مرور سعی کن زیادترش کنی اینجوری اونام عادت میکنن

اخه واقعا روزی هفت هشت بار زنگ زدن لازم نیس ک یا روزایی ک میگن بیا با بهونه ی خرید و ...سعی کن مثلابجای هفته ای سه چهاربار هفته ای دوبار بری خونشون

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2731

پدر و مادرت از روی محبت اینکارو میکنن ولی نمیدون دارن زیاده روی میکنن شوهرت حق داره اونا خیلی دخالت میکنن یه درصد فکر کن پدر شوهر و مادر شوهرت اینجوری بودن اونوقت تو چیکار میکردی؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
مادربزرگ پدربزرگ ها گاهی از محبت زیادی تو کار پدر و مادرها دخالت می کنند حق با شوهرته زنگ بزن به ب ...

خیلی گفتم بخدا قبلا سر یه موضوع دیگه اینقدر به مامانم گفتم تورو خدا اینجوری نکنین من زندگیم بهم میریزه بابام کارخودشو کرد ماهم به عمر ۶سال ازدواجمون یه دعوای وحشتناکی کردیم تا حالا اتفاق نیوفتاده بود اینجوری روی شوهرم ومنو بابام به روی هم باز شد

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

خدا پدر مادرتو برات حفظ کنه از رو مهربونی اینجور میکنن ولی شوهرتم حق داره به نظرم آخه آدم چی بگهههه😕😕😕

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
2738
درسته از روی محبته ولی شوهرش یکجایی کم میاره_آدما ازدواج میکنن تا مستقل بشن_الان خانم خودش رویک لحظه ...

خودمم حق روبه شوهرم میدم ولی دلمم برای بابام اینا میسوزه ولی خیلی پیگیری میکنن ادم داغون میشه

خودمم حق روبه شوهرم میدم ولی دلمم برای بابام اینا میسوزه ولی خیلی پیگیری میکنن ادم داغون میشه

عزیزم به خوبی بهشون بگو شوهرت ناراحت میشه جوری بگو که ناراحت نشن

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
بنظر من اگر رفت و آمدت رو کمتر کنی, خود ب خود دخالت کردن هم کمتر میشه. خونه بمون نهاااایت هفته ای ی ...

از بس زنگ میزنن حتی گاهی من میگم من نمیام نمیتونم کار دارم میگن پس ما میایم ینی جوریه که گاهی واقعا حوصله ندارم بیان خونم از بس دخالت میکنن 

حق کاملا با شوهرته اما بیچاره تو ک این وسط گیر افتادی😑😑

واقعا ممنون که منو درک کردی واقعا بیچاره من این وسط افتادم‌میدونمم دارن دخالت میکنن حق به شوهرم میدم ولی اونام دلم نمیخواد ناراحتشون کنم هرچیم کوتاه جواب میدم اونا متوجه نمیشن باز زنگ میزنن وادامه دارش میکنن😒😕😐✋

به نظرم حق با شوهرته عزیزم .

هرکسی باشه خسته میشه از این همه زنگ زدن و دخالت کردن ‌. پدر و مادر شمام درسته نگرانن ولی باید اینو بدونن شما پدرومادر بچتونید و صددرصد بیخیال مریضیش نیستید

2706