2737
2734

خانما مامانم اینا خیلی زنگ میزنن خونم روزی ۵.۶ بار هر روز 

بعد هی میگن چرا نمیای اینجامنم‌ غالبا یک روز درمیون میرم خونشون تا شب اونام میان هر وقت من نرم اونا میان اینجا 

الان دخترم مریض شده بابام روزی ۲۰بار زنگ میزنه مامانمم جدا زنگ میزنه الان ازساعت ۸بابام چندین باز زنگ زده که چرا فلان دارورو ندادی بهش چرا میبریش متخصص چرا اون دکتری که من گفتم‌نبردی هرچی میگم دیگه بردمش دکتر خودش‌میگه اشتباه کردی باید اونی که من‌گفتم‌میبردی بعد قطع کرده مامانم زنگ زده بیایم ببریمش دکتر میگم نه دیگه مادرمن باباش هست میبرتش تازه بردیمش گفت چیزی نیس (سرماخورده)

بعد بابام گوشیو گرفته اماده شو دارم میام 

شوهرمم دعوا کرد که چرا اینقدر دخالت میکنن ورفت از خونه بیرون تهدیدم کرد نبریش دوباره دکترا 

اخه دیروز برده بودمش ولی بابام اون دکتره رو قبول نداره من بیچارم وقتی بچم مریض میشه از دست بابا اینام وشوهرم

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

فقط اومدم بگم خوشبحالت من که بابام فوت کرده مامانمم شاغل خودم و بچه هام مریض بشیم هیچکی حتی تعارفم نمیکنه که بیایم بریم دکتر

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

کاملاً شوهرت حق داره، فکر کن خانواده‌ی شوهرت انقدر حضور پررنگی در زندگی شما داشتن، خوشحال می‌شدی؟؟؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

مادربزرگ پدربزرگ ها گاهی از محبت زیادی تو کار پدر و مادرها دخالت می کنند

حق با شوهرته

زنگ بزن به بابا بگو اگه برای عیادت تشریف میارین قدمتون روی چشم ولی اگه برای دکتر بردنه خواهش می کنم نیاین و اجازه  ندین آرامش زندگیم به هم بخوره

این نیز بگذرد
2706