2733
2739
عنوان

چقد شما ذوق خرید عید دارید😕 پس چرا من اینطوریم

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 79 پست

به نظرم عالیه همه جا سبز و قشنگ میشه بوی عید ی چیز دیگس و آدم میتونه بره خوش باشه ن الان که اینقد هوا سرده نمیشه رفت بیرون 😒

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
اره خوبه چ رنگی ؟

البته طوسیشم داره نمیدونم هر ۳ تاش خوشگله

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعیتش من با این موضوع هنوز نمی تونم کنار بیام که دوباره داره عید میشه . مگه تازه نگذشته بود؟

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
خخخ دقیقا.من اومدم بگم منم ذوق خریددارم شدید ولی دیدم همه ناله کردن خخخ چیزی ننوشتم

من هفته پیش خریدامو کردم چندبار بپوشم تا عید از نویی دربیاد 😐عید همه یه رنگ و همههههه نو 😂😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من😏 گفت چی🤨 گفتم سفططه نکن😕 گفت یبار دیگه بگو 😐 گفتم سسفطه نکن😶 خلاصه دوستیمو باهاش بهم زدم خیلی آدم پیگیری بود😑 .... چیه 😒 الان متوجه شدی کیَم یا بیشتر توضیح بدم 🤪
2728
با اجازه استارتر بچه ها این لباس خوبه برای عروسی فامیل همسر ۳۵ سالمه

نه راستش  پف استینش  زشت کرده لباسو

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
البته طوسیشم داره نمیدونم هر ۳ تاش خوشگله

طوسی و کالباسیش خوشرنگه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من😏 گفت چی🤨 گفتم سفططه نکن😕 گفت یبار دیگه بگو 😐 گفتم سسفطه نکن😶 خلاصه دوستیمو باهاش بهم زدم خیلی آدم پیگیری بود😑 .... چیه 😒 الان متوجه شدی کیَم یا بیشتر توضیح بدم 🤪

منم ندارم دلشون خوشه حالا عید مگه چی داره خونه همون مادرشوهری که ازش مننفرن باید برن دیگه😂یا نهایت یه مسافرت تو این جاده های داغون

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2740
نه راستش  پف استینش  زشت کرده لباسو

جدی پس خوب شد نگرفتم 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
بله ۸ فروردین

نی نیم ۳فروردینه.

از الان براش لباساشو خریدم خودمم ک هیچ سال نمیخرم بعد عید میگیرم.

چون دم عید گرونه همه چی.

کاپشن خریدم ۳۰۰الان شده ۱۵۰نصف ضرر کردم

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
خوب کردی مال من هنوزپارچش دست خیاطه

مبارکه 🥰

جدی پس خوب شد نگرفتم 

سلیقه ها متفاوته😐 الان من عاشق این مدل لباسام 

باید ببینی خودت چی دوست داری 

نی نیم ۳فروردینه. از الان براش لباساشو خریدم خودمم ک هیچ سال نمیخرم بعد عید میگیرم. چون دم عید گرو ...

نزدیک عید لباسای زمستونی آف میخوره 

2706