2733
2734
عنوان

شناسنامه سلامت دانشگاه چیه؟

116 بازدید | 13 پست

سلام دوستان شناسنامه سلامت دانشگاه چیه؟ ازمایش خون ک نمیگیرن؟؟ من از سوزن وحشت دارم.... کسی میدونه چیکار میکنن؟

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا ما نگرفتن  فقط قد و وزن و اینا رو بررسی کردن

بعدش چیشد؟؟ اخه من تو رژیمم حرفی نزنن بهم؟ 

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2731
این ماجرا جدیده ؟ ما تا ارشد هم نداشتیم

نمیدونم والا☹ خیر سرم دانشجوی پرستاریم از سوزن وحشت دارم میمیرم و زنده میشم تا بزنن

بعدش چیشد؟؟ اخه من تو رژیمم حرفی نزنن بهم؟ 

اصلا چیز خاصی نیست 

فقط اگه افسردکی و اینارو داشته باشی ینی بیماری روحی روانی میفرستنت پیش مشاور 

نترس بابا 

ای کاش یکی به منم اینو میگفت 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
اصلا چیز خاصی نیست  فقط اگه افسردکی و اینارو داشته باشی ینی بیماری روحی روانی میفرستنت پیش مشا ...

مرسی عزیزدلم❤❤❤❤ 

2738
پرستاری میخوای بخونی از سوزن ترس داری ؟؟؟؟ دوربین مخفیه؟؟

از سوزن واسه خودم میترسم ... خب ترسم میریزه اونقد نیست ک فراری باشم....

جدا پرستاری دوست دارین یا همینجوری میرین ؟ من پرستار عاشق ندیدم . 

منم همینجوری میرم که فقط مهاجرت کنم.... خیلیا عاشق پرستارین ولی وقتی ببخشیدا خ ر حمالی میکنن و بهشون بها نمیدن دیگه عاشق کارشون نمیمونن

اره قوبله عادی میشه . الان هم میگذره خیلی مورد سختی نیست . ولی پرستاری شغل نابودگریه

قرار نیست مدت زیادی کار کنم تهش دو سال تا کارام درست شه برم اونور رشته ای ک دوس دارمو بخونم کاری ک توش استعداد دارمو انجام بدم یه زندگی شاد داشته باشم