2733
2734
عنوان

من با این خانواده شوهر و شوهر چه کنم؟

13698 بازدید | 22 پست
من ازدواجم فامیلی بود با پسر عمه م
نه اینکه از قبل همو بخوایم اونا خیلی اصرار کردن اما از روز که من پا تو این خونواده گذاشتم خواهرشوهرم باهام لجه (ازم بزرگتره ازدواج کرده بچه هم داره)
هرکاری می کنم یه جور بدی گزارش میده به پدرشوهرم. پدرشوهر منم مثل آتیش زیر خاکستره منتظز جرقه است مخصوصا کارایی که من زودتر از اونا انجام دادم و اونا بلد نیستن هنوز
مثلا یه نمونه ش اینکه من خیلی ساله رانندگی می کنم از خونه بابام خونه شوهرم هم رانندگی می کردم اوایل نه شوهرم مخالف بود نه پدرشوهرم حتی پدرشوهرم خوشش هم میومد نمی دونم رفته چی گفته به این پدر شوهر که یه روز پدر شوهر هرچی از دهنش دراومد گفت به من که گفتن سوار ماشین بودی با مامانت و دوتا خانوم دیگه!!!
یا حتی اگر من لباس جدید می پوشم نمی تونه ببینه بدبختی اینه که بچه دومش با بچه من تقریبا هم سنن حتی اگه لباس برا بچه م می خرم انقد میگه تا همه میگن تو ولخرجی
اگه یه وسیله به خونمون اضافه شه که واویلاست همه جا میگه این ولخرجه (حالا اینم هست که خودم کار می کنم)
و بدبختی بزرگتر اینه که شوهر من نه رو حرف پدرش حرف می زنه نه خواهرش یعنی سر پسرم که حامله بودم خواهرش اومد خونه مون هرچی از دهنش دراومد گفت از دیوار حرف دراومد از شوهرم هم دراومد همین طور باباش
من چیکار کنم خدا؟
Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم حق گرفتنیه نه دادنی
یکبار جلوشون بایست وقتی میگن ولخرجی بگو خوب دو نفر داریم کار میکنیم که راحت خرج کنیم
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
خب اگه شوهرت به تو هم کاری نداره رابطه ات رو با خواهرشوهرت کم کن. اگه پرسیدن دلیلت رو هم بگو بهشون
خدایای مهربون، شکرت. تو این هفته های آخر خودت نگهدار هدیه های معصومت باش
برخورد با همچین خواهر شوهری خیلی سخته من می گم هی ازش تعریف کن هی بگو شما خیلی خوبی تا شاید دست از سرت برداره منم مادر شوهرم خیلی عوضیه منم تا می تونم ازش دوری می کنم
آرامش، محصولِ تفکر نیست. آرامش، "هنرِ نیندیشیدن" به انبوهِ مسائلی ست که "ارزشِ فکر کردن" ندارند!
به نظر من لج و لجبازی چیزی رو درست نمیکنه.....

قطع رابطه نکن چون شوهرت ازت زده میشه... ولی رابطه ت رو با هاشون کم کن... و توی همون برخوردای کم هم سعی کن اونقدر خانمانه برخورد کنی که خودشون شرمنده بشن... قبل از اینکه بخوان جن و دعوایی رو از سر بگیرن یعنی زمانی که آرامش برقراره سعی کن اونقدر مهربون باشی که روشون نشه دعوایی رو شروع کنن... نگو نمیشه چون به هر حال اونها هم انسانن و برده ی محبت ... تو که میگی پدرشوهرت قبل از اینها از رانندگی تو خوشش می اومده پس حتما دوباره میتونی دلش رو بدست بیاری ... هنرای خودت رو بدون اینکه محسوس باشه به طور نامحسوس رو کن و افتاده باش ... وقتی مغرور باشی همه در برابرت موضع میگیرن... حتی میتونی دل خواهر شوهرت هم بدست بیاری.. مطمئن باش.. فکر نکن نفسم از جای گرم در میاد من خودم همه ی این کارا رو کردم بخدا...

با همه ی اینها باز هم مادرشوهرم دختراش رو بیشتر دوست داره ولی من پذیرفتم که اونا مادر و دختر هستن و من عروس پس توقعاتم بیشتر از این نیست و سعی میکنم زمان هایی هم که تبعیض قائل میشه برام مهم نباشه و برخوردی توام با احترام داشته باشم و بخاطر همینم مادر شوهرم تا بخال بهم بی احترامی نکرده و خواهر شوهرام هم هیچوقت روشون تو روی من باز نشده... گاهی چیزایی پیش میاد که باعث دلخوری میشه ولی در حد برخورد کردن نمیشه...
میدانی بهترین ورزش چیست؟؟؟ تا جایی که میتوانی خم شوی و دست نیازمندان را بگیری......
اگه عمت زنده است با عمه ات حرف بزن به اون گلایه کن.عمه ها خیلی بچه های برادرشون رو دوست دارن.مطوعن باش اگه اون حرفی بزنه و طرفت باشه نه شوهرت نه خواهرش و نه پدر شوهرت نمیتونن اذیتت کنن.هر چی باشه حرف اول رو مادر شوهر میزنه.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      
بی احترامی نکن خیلی محترمانه رابطه ت رو کمتر کن طوری رفتار کن که به خودشون اجازه دخالت ندن و شوهرت رو بکش طرف خودت و بهش بگو من خیلی خانواده ت رو دوست دارم همیشه تعریفشون بده جلوی شوهرت و با خودشون هم سنگین و محترم رفتار کن
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2706