2737
2739

دوستان من میخوام حدود ۱۲۰میلیون توی بورس سرمایه گذاری کنم به نظرتون جواب میگیرم ...

توروخدا اگه تجربه ایی دارین بگین ممنون

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

وای این چرا انقدر مد شده شوهر منم چند روز پیش رفت سجام ثبت نام کرد دیروز فهمید همکارش ۳۰ تومن ضرر کرده خیلی ریسکه

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
سلام بدون دانش و آگاهی اصلا وارد بورس نشو که سرمایه ات رو به باد میدی اوایل هم سعی کن با سرم ...

من یه مشاور خوب همراهمه به نظرت جواب میگیریم

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام بدون دانش و آگاهی اصلا وارد بورس نشو که سرمایه ات رو به باد میدی اوایل هم سعی کن با سرم ...

یکی به مون پیشنهاد داده ۱۰۰ ...۳۵ درصد سود میده به نظرتون خوبه یا نه

من یه مشاور خوب همراهمه به نظرت جواب میگیریم

بنظرت پنجاه تومن دارم بدم شوهرم باهاش کار کنه ماهیانه سود بده بگم مال مامانمه سره یکسال پولو برگردون ماهیانه سودشو بش بده 

خدایا شکرتتتتتت،⁦♥️⁩
2738
سلام بورس رو با سرمایه ای باید شروع کرد که بهش نیازی ندارید.فروش خونه و ماشین و طلا و... سایر دا ...

پسر جوانمرد منو راهنمایی کن پنجاه دارم بدم شوهرم باهاش کار کنه سودشو بده بگم مال مامانمه هر ماه سودشو بش بده برای پنجاه تومن یکونیم سود میده

خدایا شکرتتتتتت،⁦♥️⁩

ریسکیه ما هم مشاور داشتیم اصلا قابل پیشبینی نیست اون گفت نگه دارید ما حرفش و گوش نکردیم فروختیم بعد با فرداش سقوط کرد ما بیشتر بلد بودیم تا آقای مشاور😎😎😎😎

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
بورس ریسکش بالاس هر چند الان اوضاعش خوبه باید کار بلد باشی تحلیل بلد باشی ب نظرم با سرمایه کم شرو ...

بنظرت پنجاه دارم بدم شوهرم یکونیم سود میده بگم مال مامانمه یا بابامه هر ماه سودشو بده

خدایا شکرتتتتتت،⁦♥️⁩
اگه وارده حتما اینکاررو کنید در ضمن حتی سود ثابت هم بگیرید اشکالی نداره از همسرتون میگیرید.به قو ...

اصلا مراجع برام مهم نیست و اعتقاد ندارم شوهرم کاسبه وخیلی خوش حسابه البته بامن اینطور بوده پنج سال داریم زندگی میکنیم نمی‌خوام بدونه پول خودمه گفته مامانت پنجاه بده یکونیم بهش سود میدم سره یکسال بهش برمیگردونم 

خدایا شکرتتتتتت،⁦♥️⁩
2706