2737
2739

فکر کنم ۱۱ ۱۲ بهمن وقت اعدامشه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

نمیدونم چرا نمیگه جسدو کجا دفن کرده

من میگم با اسید حلش کرده شاید

روش نمیشه بگه

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا

اتفاقا منم داشتم بهش فکر میکردم امروز

اینقدر اتفاقای وحشتناک و شوکه کننده اتفاق افتاده که این در برابرش هیچه 

ولی نباید یادمون بره

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
آرمان کیست

دوست دخترشو هول داده خورده به تخت دختره فوت شده.. و جنازه اشو قایم کرده بعد از چند سال گرفتنش. الان هم میخوان اعدامش کنن.

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا
نمیدونم چرا نمیگه جسدو کجا دفن کرده من میگم با اسید حلش کرده شاید روش نمیشه بگه

خانواده اش گفتن اگه همه چیزو اعتراف کن، جای جسدو بگی می بخشیمت

ولی نمیدونم چرا نمیگه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
از دو حال خارج نیست یا اعدام یا بخشش

تو رو خدا تویکی از مملکت فرار نکن همه مخ رفتن تو بمون 😭

دوستانی که اسم کاربریم رو می پرسین هرچی زدم گفت تکراری لیوه رو زدم‌ ثبت شد ....لیوه یعنی دیوانه 
2706