2733
2734
عنوان

زبون مادری تون 🙏🙏🙏

925 بازدید | 123 پست

میشه به هر زبونی که بلدین بگین این کلمه رو مثلا بگین البته قبلش بگین به چه زبونیه منظورم زبان های سنتیه کشور خودمونه .دوست دارم عشقم تا دنیا دنیاست عاشقت میمونم .

سنی سویرم عشقیم تا دنیا دنیادی سنی سوجیم .🥰من ترکم 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3830216/ختم-قرآن-هدیه-به-حضرت-زهرا-س-به-نیت-حاجت-روایی?postId=121919771

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کاکو شیرازی😌😂 دوست میدارم(دارم)عشقوم، تا دنیا دنیان عاشقت میمونم

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
2706