2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دوستان لینک تاپیک رو منتشر کنید تا ۳۰نفر کامل بشیم

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
حاجت روا انشالله میخوام توروز شهادت خانوم فاطمه زهرا اگه بشه انسالله قران ختم بشه

بالا اونجایی ک آدرس نوشته شده رو فشار بده نگه دار بعد کپیش کن..و تو تاپیکای دیگع اونجایی ک‌متن مینویسی باز فشار بده وپیست کن

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3830216/ختم-قرآن-هدیه-به-حضرت-زهرا-س-به-نیت-حاجت-روایی?postId=121920940