2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوابش خوبه ؟ چند سي سي ميخوره؟

من دخترم ماه اول شیر خودمو دادم نگو سیرش نمیکرده کلی وزن کم کرد, الان تو دوماهه خیلی بنظرم تغییر نکرده فقط ماشالله قدش بلند تر شده, خوابش خوبه بد نیست

من دخترم ماه اول شیر خودمو دادم نگو سیرش نمیکرده کلی وزن کم کرد, الان تو دوماهه خیلی بنظرم تغییر نکر ...

دلش درد نميكنه؟

من ني نيم خيلي دل درد داره

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
نه شیرتوقطع نکن هرچه بمکه بیشترمیاداملکمکی هم بهش بده بس که این شیرخشکای لعنتی بدجوربدمزن توخودت باا ...

ن بابا قطع نمیکنم..

قطع کنم مادرشوهرم بچه رو نمیده بهم..

همینجوریش بال بال میزنه بمونه پیشش..

2740
دلش درد نميكنه؟ من ني نيم خيلي دل درد داره

ارع مخصوصا روزایی ک میخواد مدفوع کنه از صبحش اینقدر زور میزنه و بداروم میشه ک حد نداره, بعضی روزا اینقدر نفخ داره ک تا میخواد خوابش عمیق بشه دلدرد میگیره و اصلا نمیخوابه, قطره کولیک دکترش بهم داده بهش میدم خوبه

چرا عذاب وجدان. ترکیبی میدادی خب.. منم دوست داشتم بدم.ولی پسرم حساسیت به پروتیین گاوی داشت.شیر خشک ...

نده سویق دختر منم آلرژی داره مث پسر شما چون سویق گندم جژو محصولات آلرژن حساسیت میکنه رجب شیر خشکش هم برو شیر خشک آمریکایی بگیر از حلال احمر خوشمزه هم هست 

ارع مخصوصا روزایی ک میخواد مدفوع کنه از صبحش اینقدر زور میزنه و بداروم میشه ک حد نداره, بعضی روزا ای ...

ني نيم هنوز يك ماهش نشده ك دارو بده

اما خيلي اذيت ميشه

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
بنظرتون کدوم شیر خشک بهتره و وزن بیشتر میده؟  

عزبزم باید ببینید کدوم شیر خشک به گوارش بچه میسازه و اذیتش نمیکنه،هر بچه متفاوته، من اول با مشورت پزشک آپتامیل دادم یبوست شدید شد بعد گیگوز دادم اسهال و دل پیچه گرفت، بعد بیومیل که هیچ مشکلی نداشت و بعد خواستم  بیومیل پلاس  یا سوپرامیل بدم هیچ کدو م رو نخورد و قبول نکرد و مزشو دوست نداشت 

نده سویق دختر منم آلرژی داره مث پسر شما چون سویق گندم جژو محصولات آلرژن حساسیت میکنه رجب شیر خشکش هم ...

به غلات حساسیت نداره.حریر بادومم دادم حساسین نداشت..جوام خودم میخورم.اگ داشت مشخص میشد.

بگیرم اول گندم میگیرم.

2706