2737
2734
عنوان

بچه ها آخه شوهر یعنی چی 😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2042 بازدید | 195 پست
من ۲۳سالمه شوهرم ۳۲ دکترم بود ازم خوشش اومد اومد خاستگاریم

من ۴ سال هم ازت کوچیک ترم 

آخه چرا این همه سن دارن اینجوری رفتار میکنن بالغ نیستن انگاری 

کاربری من و دخترخالم 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مردا همینن عزیزم

بهش گفتم به مریضات میگم این خودش مریضه نیاین پیش این درمان شین اون قدر خندید از چشمش اشک میومد به همه چیم میخنده بچه فرض کرده منو😭

کاربری من و دخترخالم 😒
2738
بله  استاد هم هست

سن هاتون رو خوندم. اختلاف سنی تون هم زیاده... ولی کلا به نظرم این مساله ای که می گی زیادم بزرگ. و بد نیست... هر کسی یه اخلاقای بدی داره دیگه... لج و لجبازی هم شده انگار. 

من این سوال‌ها رو از این جهت پرسیدم چون خودم الان خواستگاری که دارم دکترا داره. خواستم ببینم چه قدر باید اهمیت بدم به این ویژگی ش. البته بقیه ی شرایطشم بد نیست. 

مردا به بچه برادرشون و خواهرشون حساسن دیدم که میگم

نمیگم که به بابام تهدید به گفتن میکنم اگه بگم بابام درجا بهم میزنه همه چیو بابام از اون بی اعصاب هاست 😐

کاربری من و دخترخالم 😒
میدونی چجوریه اخلاقش وقتی یه لحظه حس از دست دادن بهش دست میده زود گریه میکنه سنش هم کوچیک نیس ۳۱ سال ...

مطمین باش از اون دست افرادیه اه وقتی بچه بوده وحشتناک کمبود محبت داشته و همیشه برای اینکه جلب توجه کنه این کارها رو میتنه. بنطر من بهتره باهاش صحبت کنی و حتما بفرستیش پیش یه روانشناس

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
سن هاتون رو خوندم. اختلاف سنی تون هم زیاده... ولی کلا به نظرم این مساله ای که می گی زیادم بزرگ. و بد ...

آخه من ازش زیاد انتظار دارم اگه دامپزشکی یا حسابداری میخوند این همه به رفتارش اهمیت نمیدادم که این داره رفتار مردمو درست میکنه دلم به اونایی میسوزه که میان از این درس زندگی یاد بگیرن و پیشش درمان شن 

کاربری من و دخترخالم 😒
نمیگم که به بابام تهدید به گفتن میکنم اگه بگم بابام درجا بهم میزنه همه چیو بابام از اون بی اعصاب هاس ...

نه اونو که نگو،شوهرت تهدید کن که اگه اون بفهمه که چرا قهرم باهات دیگه همه چی تمومه،اینجوری

2706