2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همورید انجام دادم ۶سال پیش کلنیک خصوصی  بیهوش شدم هین عمل بعدشم نه دردی حس نکردم 

بعضی وقتهابرای خوب شدن حالت ...نباید سمت آدما بری ! گزینه های امن تر ومطمئن تری هم هست...بارون ، هوا ، موسیقی ، قهوه ..........
من ن درد نداشت چون بی حس بودم موقع عمل و بعدشم دارو میخوردم ک روان کننده بود حتا چیزای سفتم ... گلاب ...

سلام

من درد ندارم

الان شش روزه عمل کردم

ببخشید بعد دستشویی یه دفعه به شدت ناحیه عملم و زیر شکمم منقبض میشه

میخواستم ببینم شمام اینجوری بودین؟

کلا چند روز طول کشید به زندگی عادی برگشتید؟

همورید انجام دادم ۶سال پیش کلنیک خصوصی  بیهوش شدم هین عمل بعدشم نه دردی حس نکردم

سلام

من درد ندارم

الان شش روزه عمل کردم

ببخشید بعد دستشویی یه دفعه به شدت ناحیه عملم و زیر شکمم منقبض میشه

میخواستم ببینم شمام اینجوری بودین؟

کلا چند روز طول کشید به زندگی عادی برگشتید؟

2738
سلام من درد ندارم الان شش روزه عمل کردم ببخشید بعد دستشویی یه دفعه به شدت ناحیه عملم و زیر شکمم م ...

فقط کمی سوزش داشتم موقع دسشویی تا یک ماه بعد خوب شد اونم ولی منقبض نه نمیشد

بعضی وقتهابرای خوب شدن حالت ...نباید سمت آدما بری ! گزینه های امن تر ومطمئن تری هم هست...بارون ، هوا ، موسیقی ، قهوه ..........
سلام من درد ندارم الان شش روزه عمل کردم ببخشید بعد دستشویی یه دفعه به شدت ناحیه عملم و زیر شکمم م ...

ن یادم نمیاد همچین حالتی داشته باشم ، مواظب باش تا اون دوره ک خود دکتر گفته مرتب داروهات رو مصرف کن حتما حتما ، چون بنظرم الان جای عمل هنوز زخمه اگ حتا ی بار یبوست بشی تو این مدت  خیلی بده ، بعد شم باید روال غذا خوردنت رو کلن تغییر بدی وگرنه ک عمل بی فایده میشه و دوباره مریضی عود میکنه .. میوه و سبزی بخور و آب کافی بخور و سعی کن تعادل برقرار کنی تو سردی و گرمی غذاهات ... من اینا رو میگم چون هیچکدوم از پرستارای کصافط واسم نگفتن و منم عجله داشتم ک برگردم شهر خودم .. فقط ی بار ک دارومو زیاد جدی نگرفتم خیلی حالم بد شد اما الان خدا رو شکر خوبم 

ن یادم نمیاد همچین حالتی داشته باشم ، مواظب باش تا اون دوره ک خود دکتر گفته مرتب داروهات رو مصرف کن ...

دارو که انتی بیوتیک بود که امروز تموم شد

و یه شربت ملین که همجنان دارم مصرف میکنم تا دو هفته دیگه

بله میدونم که دیگه کلا باید سبک غذا خوردتمو عوض کنم

دکترم حسابی منو ترسونده نسبت به این قضیه

فقط شما چند وقت طول کشید که کاملا خوب بشید؟

یعنی منظورم اینه مثلا بتونید راحت بشینید پاشید

جایی برید

دارو که انتی بیوتیک بود که امروز تموم شد و یه شربت ملین که همجنان دارم مصرف میکنم تا دو هفته دیگه ...

من از همون روز اول بعد عمل راحت پاشدم.. با اینکه زخمم خیلی کهنه بود با لیزر جراحی کردم  وقتی مینشستم تا حدود  دو سه ماه پتو مینداختم زیرم ..‌ و کلن مراعات میکردم ک زیاد نشینم .. مدت دقیقش یادم نیس

2706