2733
2739
عنوان

نماز اول وقت

550 بازدید | 19 پست

دوستان نماز اول وقت واقعا تاثیر میذاره رو زندگی؟ هرکی تجربه داره خودش یا اطرافیانش میشه بگه چه تاثیری داشته؟ اخه من دراین مورد زیاد شنیدم میخوام ببینم واقعا چه تاثیراتی داره؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من تجربشو‌ دارم٬ببین هر چی بگم کم گفتم در این حد بدونین که کسی که نماز اول وقت بخونه کاراش رو رواله و به اصطلاح کارش رو غلطکه حتی آیت الله بهجت گفتن کسیکه نماز اول وقت نخونه منتظر تأخیر تو همه ی کارای زندگیش باشه،تأخیر تو کار،ازدواج،بچه،خرید چیزی و...

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

حتی یه جا خوندم که آیت‌ الله بهجت از مرحوم آقای قاضی (ره) نقل کردند که ایشان فرمایش کردند:«اگر کسی نماز واجبش را اول وقت بخواند و به مقامات عالیه نرسد مرا لعن کند!و یا فرمودند:به صورت من آب دهان بیندازد.»(یعنی ببین چه با اطمینان اینو گفتن)و همچنین می‌فرمودند که کسی که به نماز اول وقت تقید دارد به آنجا که باید برسد، می‌رسد.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
من تجربشو‌ دارم٬ببین هر چی بگم کم گفتم در این حد بدونین که کسی که نماز اول وقت بخونه کاراش رو رواله ...

واقعا درسته من از وقتی از خدا یکم دور شدم زندگیم خیلی بهم ریخته شده . ایمانم کم شده همش شک میکنم که نکنه خدا اصلا ماهارو نمیبینه و صدامونو نمیشنوه . حتی گاهی وقتا میگم نکنه خدایی وجود نداره . کفر نمیکنم . من همیشه خیلی ایمان محکمی داشتم اما مدتیه طرف خدا نرفتم خیلی بهم ریخته ام

شما تجربشو داشتی؟

آره اولا نماز میخوندم ساعت ۲ ظهر یا ۹ شب الان نمازم از اول وقت که بگذره احساس میکنم اصلا قبول نیست از وقتی اول وقت میخونم آرامشی دارم عجیب کاش بشه نمازم با حضور قلب هم باشه 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات