2733
2739

خانما وضعیت زندگیم خیلی وحشتناکه. تو دو‌ماه گذشته  دوبار خودکشی کردم😔 فکر میکنم خانواده شوهرم طلسم گرفتن برام. آخه دارم جدا میشم ازش. کسیو میشناسید شیراز که کارش خوب باشه؟ ترجیحا کلیمی

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
طلاق اخرین راه نیست  طلاق هم گرفتی دنیا به اخر نرسیده ..

اصلا الان دیگه طلاق گرفتنه مهم نیست برام. حس میکنم دارم دیوونه میشم. حافظم هم به شدت ضعیف شده. 

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سوره یاسین بخون باطل کننده دعا هست بعدش هم چله دعای توسل. 40 روز نماز حاجت.دو رکعت هست تو ارتباط ب ...

من اعتقادات دینیم خیلی کمه. از آخرین باری که نماز خوندم ۱۰-۱۲ سال میگذره! میدونم که خدا هم از من بریده...