2733
2739
عنوان

بازم زلزله شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 24 پست
استارتر جون وقتی زلزله میاد این شایعه ها زیاد میشه دوسال پیشم که تهران زلزله اومد هی گفتن یه زلزله ب ...

اره خدا لعنتشون کنه چی گیرشون میاد اینجوری تو دل مردمو خالی میکنن

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نگو خیلی بد بود من تا ۱ ساعت زانوهام از ترس میلرزید 😣😣

منم سر درد گرفته بودم از ترس و استرس مخصوصا ک خونمونم طبقه بالاس و راهپله خورده

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
منم سر درد گرفته بودم از ترس و استرس مخصوصا ک خونمونم طبقه بالاس و راهپله خورده

ماهم طبقه بالاییم .از ترسم نمیدونسم چیکار کنم فقط تونسم دخترمو بگیرم محکم توبغل

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
2728
نگران نباش عزیزم،فقط جای امن رو در نظر داشته باش خدا همه رو حفظ کنه در پناه خودش😔

توکل به بزرگی خودش

فقط یه کرمانی می‌فهمه زلزله یعنی چی (اخیراً هم کرمانشاهی ها)

قبلاً که کرمان بودم .... چه شب‌های تا صبح لرزییدم ، که قراره امشب زلزله بیا 😣

بذار یه چیزی رو رک بگم همه اینا چرتِ محضِ 

هیچ کس نمیتونه پیش بینی کنه 

ولی احتیاط شرط عقله چون اکثر زلزله‌های بزرگ قبلش چند پیش لرزه یا زمین لرزه اومده (بم هم اومده بود) 

، دوستی داشتم زمان زلزله بم بود می‌گفت وقتی زلزله شد بیدار شدیم ولی اصلا توان رفتن نداشتم فقط به این طرف و  اون طرف پرت میشدم . فقط شانس آورده بود آور روش نریخته بود هرچند داداشش فوت شده بود . 

به شایعه هم توجه نکن ولی برو ریز میز نهارخوری بخواب زلزله هم شد تکون نخور بعداً یکی میاد نجاتت میده  خیلی امن  تر از فرار کردنه

من همیشه همین کار رو میکردم اواخر 😂

✋

نکنه کرمانشاهی هسی؟

نه مشهدم ولی ی زمانی نزدیک مشهد زلرله میشد مشهدم میلرزید ک همه رفتن تو خیابون نصف شب هوای سرد . یادمه تو فضای مجازی میزدن فلان ساعت دوباره قراره انقد ریشتر بیاد. چقد من میترسیدم .خونتون اپارتمانی هست؟

2740
نه مشهدم ولی ی زمانی نزدیک مشهد زلرله میشد مشهدم میلرزید ک همه رفتن تو خیابون نصف شب هوای سرد . یادم ...

اره اپارتمانیه 

دوسه سال پیشو میگی سال نو بود مشهد زلزله اومد؟ 

اون موقع منم مشهد بودم خونه خالم 

اونشب تا صب تو کوچه بودیم 😂