2737
2739

دوستان خوبم 

قصد دارم فردا گروهی حدیث کسا بخونیم

نیت ما گشایش در ازدواج و رفع موانع ازدواج برای همه دختر و پسرهای سن بالا و دم بختی هست که به نوعی در کارشون گره افتاده

اگر خواهر و برادری با این شرایط دارید هم با ما همراهی کنید

علاوه بر این خیلی خیلی خوشحال میشم اگر خانوم های باردار هم برای ما دعا کنند... حس میکنم دعای مادری که فرشته ایی تو وجودش داره زودتر اجابت میشه...

****فردا تا شب هر ساعتی تونستید یکبار به نیت تمام دوستانی که اینجا اعلام امادگی کردند حدیث کسا را بخونیم

امیدوارم حضرت فاطمه پادرمیانی کنه 

والا مگ مشکل دیگه ای دارم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728