2737
2734
عنوان

احساس میکنم جادوم کردن

586 بازدید | 19 پست

شما به جادو اعتقادی دارین یا نه؟؟؟؟نشانه هاشو خوندم جایی الان بهتون میگم من یه مدت بود پاهام خیییلی درد میکرد اینقدر که شبا خوابم نمیبرد بعد مدامم تو کارام گره میفتادهر دری میزدم نمیشد تا اینکه به پیشنهاد یه نفررفتم پیش یه سید که گفته بود دردی تو پاهات و چشمات هست و موهاتم میریزه منم دیدم راست میگه گفت برات طلسم کردنو از روش رد شدی 😐بعد دیگه بهتر شد وای هنوزم اون علائمو دارم 

یا عماد من لا عماد له,,,,

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خیلی راجع به این چیزها شنیدم و به نظرم تا حدودی حقیقت داره و هست، منتهی نمی فهمم چرا بعضی آدم ها انقدر سیاه دل ان که همچین بلاهایی سر دیگران میارن.

خدایا هوام رو داشته باش😍😘
2738
چی میگه؟! علائم طلسم رو میگه؟ 

همینو گوش کنید کلا میگه همه چی رو .ی بار برا همیشه دغدغه ی طلسم و دعا و جادوتون رفع میشه 

فقط اعتقاد کامل ب خدا و ولایت اهل بیت و حضرت علی چاره ی کاره 

ی باطل السحر هایی هست من چیزی نمیدونم در لارش از عالم اگاه بپرسین 

گوس کنید واجبه واقعا برا همه

فقط خدا 

ببین من نمیخوام بی احترامی کنما ولی اول یکم فکر کن به اینکه ما کی بودیم الان کجاییم بعداکجامیریم کلا الان بفهمی شاید کل موجودیتت توهم ذهنته 

کل این خرافاتو خزعبلاتو میندازی دور

وای جادو دیگه چه کوفتیه هیچوقت این چیزا روباور نکنین اینامال ذهنها و مغزهای کپک زده است یکم مطالعه وتفکر کنیدبنظرم خیلی بهتون کمک میکنه

اسی طلسمتو باطل کردی؟! 

نمیدونم ولی از اون موقع کرخت و بی حوصلم سر همه چیز گره میشه به کار مدام با دعا و التماس به خدا کارهای کوچکمم رفع میشه یعنی نمیشه یه چیزی خودش بشه

یا عماد من لا عماد له,,,,
نمیدونم ولی از اون موقع کرخت و بی حوصلم سر همه چیز گره میشه به کار مدام با دعا و التماس به خدا کارها ...

منم همینطورم تو زندگیم چند وقته خیلی گره افتاده هم ریزشمو زیادی دارم هم پا دردم

2706