2733
2734
عنوان

واقعا از مهمون توقع کمک کردن دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 92 پست

ي بار داشتم تو مهموني ظرف ميشستم صاحب خونه اومد بهم كفت واي ديدي بعضيا جقد بد ظرف ميشورن اخرش نه سينكو تميز ميكنن نه ظرفارو خشك ميكنن انقد بهم بر خورد از اون موقع تو خونه هيچكي ظرف نشستم ديك 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من نمیگم کمک نباید گرفت..طرف بحث من با اوناییه ک بعد اینکه مهمونشون رفت میان تو سایت غیبت ک کم ...

من غیبت نمیکنم انتظار هم ندارم ولییی باعث میشه از خستگی زیاد ناخداگاه دفعه بد نخوام دعوتشون کنم 

من اصلا توقع کمک ندارم ...فقط دوست دارم بیاد بشینه بخوره و بره خودم کارامو انجام بدم راحت ترم 

اما نه مهمون پرویی که میاد به همه چی و آشپزی من گند می زنه و فقط می‌خوره و تو ظرف شستنم کمک نمی کنه ..فقط تو اشپزی کمک می کنه 😐

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
2728

من هر وقت تعداد مهمون هام بیشتر از ۲۰ تفر باشه یه نیروی پذیرایی میگیرم خیلی راحتم خودم بیشتر پیش مهمون هام میشینم خسته هم نمیشم مهمون هام کمتر باشه کارها رو خودم میکنم ظرف هم ماشین ظرفشویی دارم فقط مثلا قابلمه اینها رو یک نفر میاد میشورا نیاد هم چیزی نیست خودم میشورم

من مهمون میاد خونم اصلا نمیزارم کاری کنه

اصلا و ابدا هیچ کاری

ولی وقتی خودمم میرم مهمونی دست به هیچی نمیزنم

گاهی بعضیا بهم تیکه میندازن ولی مهم نیس

Instagram📷me_in_netherlands 
2738

تعدادکم باشه نمیزارم بشورن ولی وقتی ۲۰ نفرو دعوت کردم خودشون میان من تعارف میکنم نمیخواد ولی قبول نمیکنن اخه ادم چطوری ظرف ۲۰ نفرو بشوره تنهایی با دوتا بچه

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
2706