2737
2739

دخترم دو روز پیش تشنج کرد😢😢😢برای اینکه تکرار نشه چکار کنم...از زندگی نا امید شدم 

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
علائمشوتوروخدابگو

چشماش به سمت بالا رفت و ارزش بدن و کف از دهنش

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
چشماش به سمت بالا رفت و ارزش بدن و کف از دهنش

مگه تبش چندبود؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738
با تب دیگه؟؟ کار خاصی نمیخواد بکنین ناامید شدن از زندگی م نداره. فقط از این به بعد تبشو کنترل کنین ...

دکتر دیاز پام براش تجویز کرد موقع تب بهش بدم تا ۷ سالگی ....همش عذاب وجدان دارم ...در صورتیکه دکتر هم بردمش قبل تشنج

دکتر دیاز پام براش تجویز کرد موقع تب بهش بدم تا ۷ سالگی ....همش عذاب وجدان دارم ...در صورتیکه دکتر ه ...

عزیزم خب تاپیک میزنی واستا سوالا روجواب بده ،چرا میری تاپیکای دیگه؟؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
عزیزم خب تاپیک میزنی واستا سوالا روجواب بده ،چرا میری تاپیکای دیگه؟؟

من همینجام!

2706