2733
2739
عنوان

احساس عذاب وجدان

71 بازدید | 3 پست

من یه بچه سه ساله دارم.خیلی عذاب وجدان دارم فکر میکنم بد اخلاقم و بهش سخت گرفتم.از خودم ناراضی ام.تا وقتی آرومه بغلش میکنم بوسش میکنم ولی کوچکترین چیزی عصبیم میکنه.مثلا شکر رو میریزه رو زمین به این فکر میکنم که مورچه جمع میشه یا اینکه من از صبح دارم تمیز میکنم ولی باز کثیف میکنه یا اینکه هی به من گیر میده  که بیا بازی باهاش بازی میکنم ولی وقتی خسته میشم بدقلقی میکنه چی کار کنم.من تودم کمال گرا و سخت گیر که هستم ولی واقعا عذاب وجدان دارم.زیاد دعواش میکنم.به من میگه تورو دوست ندارم.ولی جون من به جونش بستست.شما برای تقویت رابطه با بچتون چی کار میکنید؟

سلام عزیزم حق داری از دو سالگی به بعد که همش بازی میخوان و شیطنتشون بیشتر میشه انگار خسته تر میشه آدم....من خودم از دوسالگی دخترمو مهد میذاشتم هفته ای سه روز مشغول میشد کمتر  نق میزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم حق داری از دو سالگی به بعد که همش بازی میخوان و شیطنتشون بیشتر میشه انگار خسته تر میشه آد ...

من مهد هم گذاشتم ولی انقد تند تند مریض شد دیگه نبردم واقعا خوب بود .چی کار کنم بیشتر بهم علاقمند بشه کلا آدم جدی و خشکی ام.

2728