2733
2734
عنوان

بچه ها چجوری میتونم صندلی رشته پرستاری خرید کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3585 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لونقدم رتبه بد نمیخاد من دوستام با ۱۶ هزار سال ۹۷ آزاد پرستاری اورد این رتبه بین ۶۷۰ هزار نفر شرکت ...

واقعا ۱۶۰۰۰ راحته شاید چون من رشته ام ریاضی بوده میگم شاید واسه تجربیا هم سخت باشه

ولی واقعا بجه های این دوره خیلی تنبل شدن

بچه ها من به دلیل مشکلات روحی نمیتونم بمونم درس بخونم واسه کنکور تمرکز کنم به نظرتون هزینش چقده؟؟

منم میخوام اتفاقا...دنبالش بودم گفتن اصن امکان نداره ...عمه خودم رییس دانشکده ازاد پرستاری مامایی شهرمونه...گف همچین چیزی امکان نداره متاسفانه فعلا چون رقابت برااین رشته ها زیادشده

2728

یعنی چی بخرم😐پس منی که موقع کنکورم تو یه روستا ته اصفهان بودم و دهنم سرویس شد تا همین پرستاری رو دانشگاه سراسری بیارم چه فرقی با شما دارم؟تو سیستم آموزشی ای که انقدر ناکارآمده که آدما انقد راحت فکر خریدصندلی دانشگاهن اونم برای رشته های علوم پزشکی...خروجیش میدونید چی میشه؟کادر درمانی که برای جون و سلامتی مردم کمترین اهمیتی قائل نیستن و فقط براشون یه ابزارن برای پول در آوردن

واقعا ۱۶۰۰۰ راحته شاید چون من رشته ام ریاضی بوده میگم شاید واسه تجربیا هم سخت باشه ولی واقعا بجه ها ...

۱۶ هزار تجربی با ریاضی  ی دنیا تفاوته

کنکور تجربی شرکت کننده هاش خیلی زیادن

برام از ته دلتون دعا کنین ک مشکلم حل بشه
2740
واقعا ۱۶۰۰۰ راحته شاید چون من رشته ام ریاضی بوده میگم شاید واسه تجربیا هم سخت باشه ولی واقعا بجه ها ...

من خودم دوسال تلاش کردم بازم فقط بهداشت قبول شدم متاسفانه تجربی وحشتناک شده 

فقط آزاد و بین الملل میفروشن رتبه های خیلی بد هم میارن فقط بچه های این دوره تنبل و راحت طلب شدن&nbs ...

عزیزم به هیچ وجه اینجوری نیست.....

خیلی خیلی تفاوت اندکی داره رتبه هاشون....

خودم دوبار کنکور دادم. هرگز به این اسونی نیست اوردن رتبه ی مورد نیاز برا پرستاری آزاد یه شهر کوچیک

ترازها همونن فقط نسل دهه ۸۰ درس نمیخونن کلا سطح علمی بچه ها ضعیف شده و پایه درسی قوی ندارن

واقعا تراز ها همینه؟؟!!!یه سرچی بزنید ازسال ۹۲به قبل تراز برارشته های پرستاری و....پنج هزار تا شش هزاربود اما از ۹۲به اینور شده۸۰۰۰