2733
2734
عنوان

بچه ها چجوری میتونم صندلی رشته پرستاری خرید کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3585 بازدید | 43 پست
یعنی چی بخرم😐پس منی که موقع کنکورم تو یه روستا ته اصفهان بودم و دهنم سرویس شد تا همین پرستاری رو دا ...

دقیقا من امسال به همین فکر کردم که ۱۰ سال دیگه من باید جونمو بسپرم دست یه عده دکتر و پرستار دانشگاه آزادی

علنا بیمارستانا میشن قبرستون

دقیقا من امسال به همین فکر کردم که ۱۰ سال دیگه من باید جونمو بسپرم دست یه عده دکتر و پرستار دانشگاه ...

الان همین دانشگاه آزادشم شنیدم خیلی برا بچه ها سخت شده...حالا طرف آزاد خونده باشه بهتر اینه که کلا از بیخ و بن خریده باشه:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا من امسال به همین فکر کردم که ۱۰ سال دیگه من باید جونمو بسپرم دست یه عده دکتر و پرستار دانشگاه ...

اتفاقا سطح علمی بچه های دانشگاه ازادی الان خیییلی بالاتر از زمانیه که کنکور ازاد جدابوده ...من دولتی خوندم ولی ازادی ها واقعا الان جز بچه های عالی ان

اتفاقا سطح علمی بچه های دانشگاه ازادی الان خیییلی بالاتر از زمانیه که کنکور ازاد جدابوده ...من دولتی ...

اصلا اینطور نیس یه سر بزن دانشگاه آزاد ببین چه خبره

حتی یه ریاضی ساده هم بلد نیستن بعد با جون مردم بازی میکنن

2728
الان همین دانشگاه آزادشم شنیدم خیلی برا بچه ها سخت شده...حالا طرف آزاد خونده باشه بهتر اینه که کلا ا ...

وقتی دانشگاه آزاد بخاطر پول رشته های پزشکی میاره یا وقتی دروس افتاده رو توی معدل و واحد حساب نمیکنه فاجعه میشه

دانشگاه آزاد فقط پول میبیته ولاغیر

شاید تا ۷ ۸ سال پیش سطح علمی دانشگاه آزاد بالا بود ولی الان نه

گلم پستامو قشنگ بخون قضاوت نکن جام نیستی بفهمی😒

حالا خوبه یه چیزیم بدهکار بشیم😅 هیچ کدوم اینا دلیل نمیشه خصوصا خصوصا برای رشته های علوم پزشکی...این عیین بی عدالتیه. اتفاقا سوالم اینه که شما که حال روحی خوبی نداری چجوری میخوای پرستار بشی؟😑

اصلا اینطور نیس یه سر بزن دانشگاه آزاد ببین چه خبره حتی یه ریاضی ساده هم بلد نیستن بعد با جون مردم ...

بله حق باشماس اون دانشگاه ازادی ک میگین مثلا رشته حسابداری بدون کنکور....وگرنه رشته های پیراپزشکی وپزشکی شهرهای معتبر واقعا به جرات میتونم بگم جز بچه های تیزهوش هستن 

2740
بله حق باشماس اون دانشگاه ازادی ک میگین مثلا رشته حسابداری بدون کنکور....وگرنه رشته های پیراپزشکی وپ ...

شهر معتبر ولی الان همه دانشگاههای آزاد همه شهرهای کوچیک پرستاری و پزشکی آوردن

مثلا شهر بابک توی کرمان 

من اولین بار بود اسمشو میشنیدم ولی پرستاری داشت

وقتی دانشگاه آزاد بخاطر پول رشته های پزشکی میاره یا وقتی دروس افتاده رو توی معدل و واحد حساب نمیکنه ...

کاملا برعکس گفتین دانشگاه ازاد داریم تا دانشگاه ازاد....مثلا به جرات میتونم بگم علوم پزشکی ازاد مشهد واقعا سطح علمی بچه هاش بالاس میتونید یه سربزنید یا حداقل رتبه قبولی برا همچین دانشگاهی رو سرچ بزنید

بنا به مشکلات روحیت نمیتونی درس بخونی بعد میخوای بری پرستاری که با جون مردم بازی کنی ؟  این رشت ...

عزیزم تند نرو من هوشم فوق العادس اما شرایطم ایجاب نمیکنه بمونم پشت کنکور گلم وقتی جای من نیستی قضاوت نکن من الان اطلاعات پزشکیمم از خبیییلی از پزشکا و پرستارا بالاتره تا کفشامو نپوشیدی جای من راه بری بفهمی چه شرایط بدی دارم نمیتونی بفهمی حالمو