2733
2739
عنوان

باقی مانده تکه ای از جفت

2049 بازدید | 7 پست

سلام من ۵۰ روز زایمان کردم 

یه هفته هست که فهمیدم شکمم تکه ای از جفت مونده 

و خودشم مثل میخ به شکمم فشار میاره 

رفتم متخصص قرص ها و داروهای گیاهی نوشته ولی همون حالت خونریزی و بقیش دارم و شکمم خیلی درد مسکنه روحیم به هم خورده کلا افسردگی گرفتم 

حتی نمیتونم گریه های بچمم تحمل کنم

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی زایمان کردی اینجوری شدی؟عزیرم اگه دفع نشه باید کورتاژ کنی

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2731

فکر کنم قصور پزشکی باشه.چون باید چک می‌شدی که محتویات بارداری کامل خارج شده باشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

طبیعی زایمان کردم 

جفت از دیواره رحم جدا نشده بود کشیدن با زور خودشونم گفتن شاید مونده باشه 

ولی چک نکردن 

علایم هاشم ۱۵ روزه خودش نشون داده کهتکه جفت شکممه 

یه چیز ژله میاد با خون و یا لخته های خون میاد ویا مثل میخ شکمم فشار میاره ویا شکمم درد زایمان میاد 

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 
طبیعی زایمان کردی اینجوری شدی؟عزیرم اگه دفع نشه باید کورتاژ کنی

اخه میگن کورتاژ به رحم اسیب میده 

2738